niedziela, 28 maja

Oznaczenie treści
 

Karl Heinz Roth, Hartmut Rubner - Wyparte, odroczone, odrzucone

(2023)

Karl Heinz Roth, Hartmut Rubner - Verdrangt - Vertagt - Zurückgewiesen. Die Deutsche Reparationsschuld Gegenüber Polen In Europa

Historia

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Karl Heinz Roth, Hartmut Rubner - Wyparte, odroczone, odrzucone / Karl Heinz Roth, Hartmut Rubner - Verdrangt - Vertagt - Zurückgewiesen. Die Deutsche Reparationsschuld Gegenüber Polen In Europa

Data premiery

czwartek
04.05.2023
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Historia
Ranking:
264   386

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Historia problemu niemieckiego długu reparacyjnego wobec Polski i innych europejskich krajów
Republika Federalna Niemiec od samego początku swojego istnienia opierała się żądaniom odszkodowawczym krajów Europy, które ucierpiały w wyniku okupacji hitlerowskiej w czasie drugiej wojny światowej. Historyk Karl Heinz Roth i politolog Hartmut Rübner w swojej książce analizują historię niemieckiej okupacji w Polsce, ujawniają strategie, do których Niemcy uciekały po wojnie, by odmówić wypłaty reparacji, oraz starają się oszacować wielkość niemieckiego długu reparacyjnego. Wychodząc z punktu widzenia opartego na prawie międzynarodowym, udowadniają zasadność greckich i polskich żądań oraz proponują swoje rozwiązanie kwestii reparacji.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Na kiedy planowana jest premiera książki Wyparte, odroczone, odrzucone?

Książka Wyparte, odroczone, odrzucone ukaże się 4 maja 2023 (data premiery w Polsce). Aby sprawdzić inne daty należy kliknąć w odpowiednią flagę. Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować w "Ustawieniach serwisu".

W jaki sposób mogę śledzić bieżące komunikaty o premierze?

Aby dostawać wieści o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach zostaną wysłane na e-mail oraz pojawią się na stronie "Aktualności".

Chcę powiedzieć o książce znajomym. Jak mogę to zrobić?

O książce można wspomnieć znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Jaką kwotę trzeba uiścić za książkę?

Żeby sprawdzić ile należy odłożyć na książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę zamówić książkę Wyparte, odroczone, odrzucone. Jaki sklep oferuje ten produkt?

Książkę można dostać tutaj. Lista sklepów sprzedających ten produkt umieszczona jest na liście "Gdzie kupić?".

W którym miejscu sprawdzę najświeższe wieści dotyczące książki?

Aby zobaczyć najnowsze komunikaty należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.

Czy można przypisać ocenę dla tej książki?

Żeby ocenić książkę trzeba przyporządkować właściwą wartość w pięciopunktowej skali, a następnie przypieczętować wybór kliknięciem. Głos mogą oddać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Jak obliczona została nota książki?

Premiera książki Wyparte, odroczone, odrzucone nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który nowelista pisze tę książkę?

Karl Heinz Roth, Hartmut Rubner jest twórcą książki Wyparte, odroczone, odrzucone. Żeby poznać inne utwory od tego autora należy kliknąć utaj albo kliknąć w jego nazwisko w zakładce "Informacje".

Jakie wydawnictwo planuje wydanie tej książki?

Za wypuszczenie książki odpowiedzialna jest firma Zysk i S-ka. Kliknięcie utaj spowoduje wyświetlenie listy innych książek od tego wydawcy. Z funkcji tej można również skorzystać udając się do pola "Informacje" i klikając w nazwę wydawnictwa.

Na stronie przedstawione są niewłaściwe dane. Gdzie mogę to zgłosić?

Aby to zrobić należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik znajduje się nad polem "Informacje". Do poprawy zgłosić można między innymi nieaktualne daty, opisy oraz okładki.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Karl Heinz Roth, Hartmut Rubner - Wyparte, odroczone, odrzucone? Kiedy wychodzi Karl Heinz Roth, Hartmut Rubner - Verdrangt - Vertagt - Zurückgewiesen. Die Deutsche Reparationsschuld Gegenüber Polen In Europa?
Data wydania książki zaplanowana została na 04.05.2023. Nowa książka Karl Heinz Roth, Hartmut Rubner z 2023 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2023 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Karl Heinz Roth, Hartmut Rubner - Wyparte, odroczone, odrzucone data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 4 maja 2023, czwartek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie