sobota, 31 lipca

Oznaczenie treści
 

Justyna Bakalarska - Marketing wartości

(2016)
Biznes

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Justyna Bakalarska - Marketing wartości

Data premiery

czwartek
03.11.2016
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Biznes i Marketing
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Czy celem firmy jest tylko i wyłącznie zysk? Czy w firmie pracownik powinien zajmować się wyłącznie pracą i niczym więcej? Czy firmy istnieją tylko po to, by generować przychody i tworzyć kolejne produkty, które te przychody generują? Czy dziś na te pytania na pewno można odpowiedzieć tylko: Tak?

Takie myślenie biznesowe, choć nadal funkcjonujące, coraz częściej wypierane jest przez model zarządzania firmą w oparciu o wartości i idee. Dzieje się tak nie tylko na poziomie zewnętrznego wizerunku, który wpływa na przychody organizacji, ale także na poziomie wewnętrznym, gdzie wszyscy pracownicy angażując się w działalność firmy zmieniają świat na lepsze. Robią to bo wierzą, że biznes ma do spełnienia ważniejsze zada-nie niż tylko zarabianie pieniędzy, że w biznesie człowiek i jego otoczenie stanowi największą wartość.
Łatwo jest znaleźć firmy, które chwalą się wartościami. Wieszają je w formie manifestów na ścianach i publikują na stronach internetowych. Jakże często jest to tylko iluzja... W swojej książce Justyna Bakalarska prezentuje doświadczenia firm, które nie tylko o tym mówią, ale naprawdę tak działają - w oparciu o nowe modele zarządzania, wrażliwość społeczną i ideę marketingu wartości. Ta książka to solidna dawka wiedzy, w której ukazane są procesy i zmiany społeczne prowadzące do tego nowego oblicza biznesu. Wiedza ta poparta jest inspirującymi przykładami i rozmowami z przedsiębiorcami, którzy w swoim biznesie postawili na wartości. Rozmowy te jasno pokazują, że firmy mogą być organizacjami dzielącymi się z otoczeniem tym, co mają najlepszego i mogą doskonale radzić sobie na rynku.

"Głównym i najważniejszym celem prowadzenia działalności gospodarczej jest tak naprawdę zmiana świata na lepsze, przez dostarczanie produktów i usług, które są pokłosiem obserwacji problemów społecznych. "
Marek Śliboda

"Wystarczy rozejrzeć się wokół i odkryć, co jest najbardziej potrzebne. Trzeba znaleźć coś prostego, co jeste-śmy w stanie zrobić niewielkimi siłami, ale razem z ludźmi, którzy potrzebują pomocy. "
Andrzej Blikle

"Codziennie szukamy inicjatyw, które sprawią że świat będzie stawał się lepszy. Przez to, że angażujemy się w
dane działania do nas też coś wraca, stajemy się lepsi. "
Artur Nowak Gocławski

"Róbmy rzeczy, które zmieniają świat. Każdego dnia zmieniajmy rzeczywistość wokół nas. To jest naprawdę proste. "
Michał Nowak

"Przedsiębiorcy chcą zmieniać świat. No to zachęcam: zmieniajmy go! Bo zmienianie świata nie polega tylko na tym, że trzeba od razu wysłać rakietę na orbitę. Każde nawet najmniejsze działanie, które ma na celu zmianę na lepsze czy pomoc innym jest dobre i wartościowe. "
Szymon Kosiński

"Założenie, że człowiek jest ważniejszy niż jakikolwiek inny sens istnienia organizacji niesie z sobą daleko idą-ce konsekwencje w praktyce zarządzania. "
Antoni Wojtulewicz

"Liczymy na to, że swoimi działaniami będziemy wywierać realny nacisk, na tych którzy działają wg innej logi-ki. "
Beata CharyckaKomentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka Marketing wartości debiutowała będzie?

Książka ma ukazać się 3 listopada 2016 (data wydania w Polsce). W celu wyświetlenia daty z innego regionu należy wybrać odpowiednią flagę. Domyślnie wyświetlany region można zmienić w ustawieniach konta.

Chcę otrzymywać na bieżąco raporty o zmianach dotyczących książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby śledzić najnowsze informacje o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na podany adres e-mail zostaną wysłane powiadomienia o zmianach. Informacje o zmianach pojawią się również na stronie "Aktualności".

Chcę donieść o książce innym osobom. Jak tego dokonać?

Książkę można polecić poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile kosztuje książka?

Żeby zobaczyć ile należy zapłacić za książkę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

W którym sklepie mogę zakupić książkę Marketing wartości?

Książkę można znaleźć tutaj. Produkt można znaleźć w sklepach znajdujących się w zakładce "Gdzie kupić?".

Na jakiej stronie mogę zobaczyć świeże newsy odnośnie książki?

Najnowsze materiały można sprawdzić w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

Czy mogę wystawić notę dla tego produktu?

Żeby to zrobić trzeba wskazać odpowiednią ocenę w pięciopunktowej skali, a następnie zaakceptować wybór kliknięciem. Głos mogą oddać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Na jakiej podstawie wyliczana jest ocena książki?

Premiera książki Marketing wartości nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który literat napisał tę książkę?

Twórcą jest Justyna Bakalarska. Kliknij utaj albo w nazwisko autora, żeby wyświetlić inne książki przez niego napisane.

Który wydawca pilnuje wydania tej książki?

Wydawcą książki jest firma Słowa i Myśli. Lista innych książek tego wydawcy dostępna jest utaj.

Odnalazłem na stronie niewłaściwe dane. W jaki sposób można je skorygować?

Żeby zgłosić poprawkę należy uzupełnić formularz umieszczony tutaj. Poprawić można nieprawidłowe daty, opisy, okładki oraz dodać nowe trailery.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Justyna Bakalarska - Marketing wartości? Kiedy wychodzi Justyna Bakalarska - Marketing wartości?
Data wydania książki zaplanowana została na 03.11.2016. Nowa książka Justyna Bakalarska z 2016 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2016 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Justyna Bakalarska - Marketing wartości data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 3 listopada 2016, czwartek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie