
Julia Chłopicka - Przeznaczenie bogów(2026) | Fantastyka |


Co zrobisz, gdy odkryjesz, że młot należący do Thora naprawdę istnieje? Anna przyjeżdża do malowniczej norweskiej wioski u podnóża gór Jotunheimen, by pomóc przyjacielowi zbadać tajemniczy artefakt. Początkowo wygląda to na fascynujące odkrycie archeologiczne.Ale szybko okazuje się, że to coś więcej. Mity, które Anna znała tylko z książek, okazują się przerażająco realne. Pradawne sekrety nie chcą być ujawnione. A nordyccy bogowie nie wybaczają nie wybaczają wtargnięcia w ich świat.
Ta historia ukazuje dziedzictwo miasteczka Borgund i jego mroczne tajemnice, które od wieków śpią w cieniu stromych norwerskich fiordów. Może każde przeznaczenie po prostu musi się spełnić?
To obowiązkowa pozycja dla fanów produkcji Marvela, serialu "Ragnarok" i mitologii nordyckiej.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Książka Przeznaczenie bogów pojawi się 11 marca 2026 (data premiery w Polsce).
Aby otrzymywać bieżące komunikaty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach zostaną wysłane na e-mail oraz pojawią się na stronie "Aktualności".
Premierę można polecić innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Żeby dowiedzieć się ile kosztuje książka kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.
Książkę można nabyć tutaj. Aby zobaczyć więcej sklepów należy przejść do zakładki "Gdzie kupić?" znajdującej się z prawej strony.
Bieżące komunikaty można obejrzeć w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.
Żeby tego dokonać należy wskazać właściwą ocenę w pięciopunktowej skali, a następnie zaakceptować wybór kliknięciem. Swój głos mogą oddać jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu.
Premiera książki Przeznaczenie bogów nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Julia Chłopicka jest twórcą książki Przeznaczenie bogów. Żeby sprawdzić listę pozostałych książek tego twórcy należy udać się do pola "Informacje" i kliknąć w jego nazwisko albo kliknąć utaj.
Wydawnictwo Moc Media sprawuje nadzór nad wydaniem książki. Lista książek wydanych przez tę firmę znajduje się utaj.
Korektę można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" znajdującej się nad polem "Informacje". Poprawić można nieprawidłowe daty, opisy, okładki oraz dodać nowe trailery.
11 marca 2026, środa
Komentarze