poniedziałek, 25 października

Oznaczenie treści
 

Józef Naumowicz - Nowa filokalia

(2020)
Inne

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Józef Naumowicz - Nowa filokalia

Data premiery

środa
30.09.2020
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

"Modlitwa serca jest fenomenem mającym bogatą tradycję i wieloraki sens. Nie oznacza jednak, jak można by sądzić, typowej modlitwy afektywnej, angażującej jedynie emocje. To szersza praktyka, która ma ogarnąć całego człowieka, jego umysł, wolę, działanie, całą jego osobowość. Prowadzi do żywej relacji z Bogiem i pomaga kochać Go całą swoją duszą i całą swoją mocą. W ten sposób rozumieli tę modlitwę mistrzowie duchowości chrześcijańskiego Wschodu, włączając ją w pojęcie modlitwy, którą nazywali wewnętrzną, nieustanną, czystą, Jezusową, a także modlitwą umysłu albo umysłu w sercu".
ze Wstępu
Autor książki, ks. prof. Józef Naumowicz, w bardzo przystępny sposób przybliża nam autentyczną myśl chrześcijańskiego Wschodu. Wydobywa teksty kluczowe dla zrozumienia modlitwy, zwłaszcza tej skupionej na uważności. Tematyczny układ przygotowanego zbioru pozwoli odnaleźć czytelnikom kwestie, które w kontekście modlitwy rozważali starożytni ojcowie: czym jest modlitwa? Kiedy jest najskuteczniejsza? Jak radzić sobie z rozproszeniami i demonicznymi atakami? I czy rzeczywiście modlitwa może zmienić człowieka?
Dowiedz się, jak mistrzowie duchowości wschodu praktykują modlitwę serca, i włącz ją do swojego życia.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy będzie debiutowała książka Nowa filokalia?

Książka Nowa filokalia debiutowała będzie 30 września 2020 (data wydania w Polsce). Aby sprawdzić inne daty należy kliknąć w odpowiednią flagę. W ustawieniach konta można zmienić domyślnie wyświetlany region dla premier z różnych kategorii.

W jaki sposób mogę śledzić najświeższe wiadomości o premierze?

Aby dostawać bieżące komunikaty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Zmiany można zobaczyć na stronie "Aktualności" lub otrzymać powiadomienie we wiadomości e-mail.

Chcę powiedzieć o książce innym osobom. W jaki sposób mogę to uczynić?

O książce można napisać innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Jaką kwotę należy uiścić za książkę?

Żeby sprawdzić jaka jest cena książki kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę zamówić książkę Nowa filokalia. W którym miejscu jest dostępny do zamówienia ten tytuł?

Książka jest do znalezienia tutaj. Więcej można znaleźć w zakładce "Gdzie kupić?" znajdującej się z prawej strony.

W którym miejscu mogę poczytać bieżące informacje dotyczące książki?

Nowe komunikaty można zobaczyć w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

Jak mogę przyporządkować notę dla tego tytułu?

Aby tego dokonać należy nadać właściwą ocenę w skali 1-5, a następnie zatwierdzić wybór kliknięciem. Swój głos mogą oddać jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Jaką metodą obliczona została ocena?

Premiera książki Nowa filokalia nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który autor tworzy tę książkę?

Twórcą jest Józef Naumowicz. Aby sprawdzić inne książki napisane przez tego autora kliknij w jego nazwisko lub kliknij utaj.

Jakie wydawnictwo jest odpowiedzialne za wydanie tej książki?

Książka ma zostać wydana przez Esprit. Kliknięcie utaj spowoduje wyświetlenie listy innych książek od tego wydawcy. Z funkcji tej można również skorzystać udając się do pola "Informacje" i klikając w nazwę wydawnictwa.

Na stronie prezentowane są nieprawdziwe dane. Gdzie mogę zgłosić poprawkę?

Żeby zgłosić korektę należy wypełnić formularz znajdujący się tutaj. Dzięki temu można wnieść o aktualizacje dat, opisów i odnośników oraz zmiany trailerów albo okładek.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Józef Naumowicz - Nowa filokalia? Kiedy wychodzi Józef Naumowicz - Nowa filokalia?
Data wydania książki zaplanowana została na 30.09.2020. Nowa książka Józef Naumowicz z 2020 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2020 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Józef Naumowicz - Nowa filokalia data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 30 września 2020, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie