piątek, 30 października

Oznaczenie treści
 

Jonathan Safran Foer - Klimat to my. Ratowanie planety zaczyna się przy śniadaniu

(2020)
Faktu

Obserwuj premierę
Ocena:


Jonathan Safran Foer - Klimat to my. Ratowanie planety zaczyna się przy śniadaniu

Data premiery

środa
02.09.2020
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Literatura Faktu
Ranking:
1148   2596

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Najlepsza książka 2019 roku"Financial Times" i "The Guardian".
Niektórzy ludzie odrzucają fakt, że nasza planeta ociepla się z powodu działalności człowieka. Ale czy ci z nas, którzy akceptują rzeczywistość spowodowanej przez człowieka katastrofy klimatycznej, naprawdę w nią wierzą? Gdybyśmy rzeczywiście w nią uwierzyli, z pewnością zdecydowalibyśmy się na działania zgodne z tym, co wiemy. A jednak prawie ich nie podejmujemy.
W Klimat to my Jonathan Safran Foer bada fundamentalny dylemat naszych czasów w zaskakujący i głęboko osobisty sposób. Zadanie ocalenia planety wymaga wielkiego rozliczenia się z naszą. niestety bardzo ludzką, niechęcią do poświęcenia komfortu ze względu na niepewną przyszłość. By jeść więcej, smaczniej i taniej, zamieniliśmy naszą planetę w farmę do uprawy produktów zwierzęcych, czego konsekwencje są katastrofalne. Tylko wspólne działanie może uratować naszą planetę. Działanie, które zaczyna się od tego, co jemy - a czego nie jemy - na śniadanie.
"Otwierająca oczy... W kontynuacji kultowego Zjadania zwierząt Foer z osobowością i pasją zajmuje się pytaniem, na które nikt do tej pory nie znalazł wyczerpującej odpowiedzi. "
Mark Bittman, "The New York Times Book Review"
"Książka, która na zawsze zmieni twoje życie i stosunek do jedzenia... Świadoma, szczera, głęboko współczująca... Ostre, twarde uderzenie. "
Alex Preston, "The Guardian"
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Jonathan Safran Foer - Klimat to my. Ratowanie planety zaczyna się przy śniadaniu? Kiedy wychodzi Jonathan Safran Foer - Klimat to my. Ratowanie planety zaczyna się przy śniadaniu?
Data wydania książki zaplanowana została na 02.09.2020. Nowa książka Jonathan Safran Foer z 2020 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2020 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Jonathan Safran Foer - Klimat to my. Ratowanie planety zaczyna się przy śniadaniu data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 2 września 2020, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie