wtorek, 20 listopada

Oznaczenie treści
 

Jonathan Gray - 64 nadal nieodkryte sekrety starożytności

(2013)
Nauka

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Jonathan Gray - 64 nadal nieodkryte sekrety starożytności

Data premiery

piątek
04.01.2013
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Nauka
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]

Odnośniki:
[dodaj]

Jeśli myślicie, że samoloty, aparaty szpiegowskie i wiele innych znanych nam z codzienności urządzeń, to wynalazki naszych czasów, jesteście w błędzie. Przynajmniej tak twierdzi Jonathan Gray, autor książki „64 nadal nieodkryte sekrety starożytności”. W świetle zebranych i przeanalizowanych dowodów, archeolog uważa, że jesteśmy potomkami wielkiej i niezwykle rozwiniętej cywilizacji. Co więcej, Gray twierdzi, że jeszcze nie udało się nam jej w pełni zrozumieć. Niektóre informacje mogą się wydawać absurdalne dla naszych umysłów, uformowanych przez współczesną naukę. Pomimo to, mam bardzo poważne zastrzeżenia, co do naukowego dogmatyzmu, gdyż to, co jest nauką dzisiaj, stanie się fałszem jutro, a to, co było nauką 10 czy 20 lat temu jest już fałszem dziś!
Jedno jest tylko pewne, że w miarę upływu czasu i w miarę tego, jak góra dowodów na temat zaginionej starożytnej nauki i techniki jest coraz większa, staje się coraz trudniejszym otrząśnięcie się z uczucia, że nasi przodkowie wiedzieli znacznie więcej niż my. Ich osiągnięcia są nadal dla nas wyzwaniem.
Traktujmy je więc, jako pokarm dla umysłów! – pisze Jonathan Gray. W tej sytuacji życzę Czytelnikom smacznego.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Jonathan Gray - 64 nadal nieodkryte sekrety starożytności? Kiedy wychodzi Jonathan Gray - 64 nadal nieodkryte sekrety starożytności?
Data wydania książki zaplanowana została na 04.01.2013. Nowa książka Jonathan Gray z 2013 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2013 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Jonathan Gray - 64 nadal nieodkryte sekrety starożytności data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 4 stycznia 2013, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie