piątek, 22 października

Oznaczenie treści
 

Jon Krohn, Grant Beyleveld - Uczenie głębokie i sztuczna inteligencja. Interaktywny przewodnik ilustrowany

(2021)
IT

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Jon Krohn, Grant Beyleveld - Uczenie głębokie i sztuczna inteligencja. Interaktywny przewodnik ilustrowany

Data premiery

wtorek
02.11.2021
10 dni, 2 godzin
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Informatyka
Ranking:
1495   2785

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Uczenie maszynowe jest przyszłością naszej cywilizacji. Już dziś wywiera ogromny wpływ na nasze życie. Odmieniło kształt wielu sektorów: usług konsumenckich, inżynierii, bankowości, medycyny czy produkcji. Trudno też przewidzieć zmiany, jakie potęga sieci neuronowych przyniesie nam w nadchodzących latach. Osoby zajmujące się zawodowo uczeniem głębokim i sieciami neuronowymi mogą liczyć na ekscytujące możliwości, jednak zaawansowana matematyka i teoria stanowiące podstawę uczenia maszynowego mogą zniechęcać do prób poważnego zajęcia się tą dziedziną.
Ta książka jest nowatorskim podręcznikiem, w którym w zrozumiały, intuicyjny sposób opisano techniki sztucznej inteligencji. Została wzbogacona kolorowymi ilustracjami i zrozumiałym kodem, dzięki czemu pozwala o wiele łatwiej zagłębić się w złożoność modeli głębokiego uczenia. Trudniejsze zagadnienia matematyczne zostały ograniczone do niezbędnego minimum, przedstawiono je jednak w sposób maksymalnie przystępny. Po lekturze zrozumiesz, czym jest głębokie uczenie, dlaczego stało się tak popularne i jak się ma do innych dziedzin uczenia maszynowego. W pragmatyczny sposób opisano takie aspekty zastosowań głębokiego uczenia jak widzenie maszynowe, przetwarzanie języka naturalnego, generowanie obrazów, a nawet gra w różne gry. Prezentowane treści uzupełnia praktyczny kod i szereg wskazówek dotyczących korzystania z bibliotek Keras i TensorFlow.
W książce między innymi:
teoretyczne podstawy sztucznej inteligencji, w tym sieci neuronowe i ich trening oraz optymalizacja,
sieci konwolucyjne, rekurencyjne, GAN, głębokie uczenie przez wzmacnianie,
potencjał systemów głębokiego uczenia,
narzędzia do tworzenia, stosowania i usprawniania modeli głębokiego uczenia,
tworzenie interaktywnych aplikacji opartych na głębokim uczeniu.
Uczenie głębokie: przekonaj się na własne oczy!

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Na kiedy ustanowiona została premiera książki Uczenie głębokie i sztuczna inteligencja. Interaktywny przewodnik ilustrowany?

Książka Uczenie głębokie i sztuczna inteligencja. Interaktywny przewodnik ilustrowany będzie debiutowała 2 listopada 2021 (data wydania w Polsce). W celu wyświetlenia daty z innego regionu należy wybrać odpowiednią flagę. Dodatkowe ustawienia regionalne dostępne są w zakładce "Moje konto".

W jaki sposób można śledzić bieżące raporty o premierze?

Należy skorzystać z opcji "Obserwuj premierę", która dostępna jest na pasku z opcjami. Na podany adres e-mail zostaną wysłane powiadomienia o zmianach. Informacje o zmianach pojawią się również na stronie "Aktualności".

Czy jest możliwość zasugerowania książki znajomym?

O książce można wspomnieć znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

W jakiej cenie mogę dostać książkę?

Aby zobaczyć ile należy wydać na książkę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Gdzie można dostać książkę?

Książkę można znaleźć tutaj. Produkt można znaleźć w sklepach znajdujących się w zakładce "Gdzie kupić?".

W którym miejscu mogę znaleźć nowe raporty dotyczące książki?

Świeże informacje można przeczytać w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

W którym miejscu można przyporządkować ocenę dla tej książki?

Aby ocenić książkę należy wskazać należytą wartość od 1 do 5, a następnie potwierdzić wybór kliknięciem. Żeby oddać głos trzeba posiadać konto w serwisie.

Jaką metodą podliczana jest ocena?

Premiera książki Uczenie głębokie i sztuczna inteligencja. Interaktywny przewodnik ilustrowany nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który pisarz tworzy tę książkę?

Jon Krohn, Grant Beyleveld to twórca tej książki. Kliknij utaj albo w nazwisko autora, żeby wyświetlić inne książki przez niego napisane.

Kto jest wydawcą tej książki?

Wydawnictwo Helion zajmuje się wydaniem książki. Żeby zobaczyć jakie inne książki zostały wydane przez tę firmę należy kliknąć w en odnośnik albo udać się do pola "Informacje" i kliknąć w nazwę wydawnictwa.

Na stronie prezentowane są omyłkowe dane. Gdzie mogę to zgłosić?

Aby to zrobić należy skorzystać z opcji "zgłoś poprawkę" znajdującej się nad polem "Informacje". Do poprawy zgłosić można między innymi nieaktualne daty, opisy oraz okładki.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Jon Krohn, Grant Beyleveld - Uczenie głębokie i sztuczna inteligencja. Interaktywny przewodnik ilustrowany? Kiedy wychodzi Jon Krohn, Grant Beyleveld - Uczenie głębokie i sztuczna inteligencja. Interaktywny przewodnik ilustrowany?
Data wydania książki zaplanowana została na 02.11.2021. Nowa książka Jon Krohn, Grant Beyleveld z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Jon Krohn, Grant Beyleveld - Uczenie głębokie i sztuczna inteligencja. Interaktywny przewodnik ilustrowany data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 2 listopada 2021, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie