wtorek, 19 stycznia

Oznaczenie treści
 

Jon Kabat-Zinn - Uważność dla wszystkich. Mądrość, która może zmienić świat

(2021)
Nauka

Obserwuj premierę
Ocena:


Jon Kabat-Zinn - Uważność dla wszystkich. Mądrość, która może zmienić świat

Data premiery

środa
27.01.2021
7 dni, 18 godzin
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Nauka
Ranking:
166   285

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Jon Kabat-Zinn, pionier uważności i jeden z najbardziej znanych popularyzatorów ruchu mindfulness, zmienił nasz sposób postrzegania codziennego życia. W swoich bestsellerowych książkach pisze o związku pomiędzy praktyką uważności a naszym dobrym samopoczuciem, zarówno fizycznym, jak i emocjonalnym, społecznym czy duchowym.
W "Uważności dla wszystkich"Kabat-Zinn wyjaśnia, jak tytułowa uważność może pomóc zmienić świat. Pokazuje, jak pod jej wpływem może rozwijać się demokracja i dlaczego mindfulness to klucz do zrozumienia problemów osobistych i globalnych, a w dalszej perspektywie – również do świadomego działania. Dzięki praktyce możemy stać się bardziej empatycznymi i świadomymi istotami – a stąd już tylko krok do pozytywnej zmiany w życiu naszym i innych.
Książka opiera się na osobistych doświadczeniach autora, twórcy programu redukcji stresu opartego na uważności. Kabat-Zinn jest autorem kilkunastu publikacji, w których uczy uważności oraz radzenia sobie z trudnościami życia codziennego. Do jego najbardziej znanych tytułów należą "Gdziekolwiek jesteś, bądź", "Życie, piękna katastrofa" oraz "Świadomą drogą przez depresję".
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Jon Kabat-Zinn - Uważność dla wszystkich. Mądrość, która może zmienić świat? Kiedy wychodzi Jon Kabat-Zinn - Uważność dla wszystkich. Mądrość, która może zmienić świat?
Data wydania książki zaplanowana została na 27.01.2021. Nowa książka Jon Kabat-Zinn z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Jon Kabat-Zinn - Uważność dla wszystkich. Mądrość, która może zmienić świat data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 27 stycznia 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie