
Johnny Cash, Royal Philharmonic Orchestra - Johnny Cash And The Royal Philharmonic Orchestra(2020) | Country |


Wyprodukowany przez Nicka Patricka i Dona Reedmana, nagrany w legendarnym Abbey Road Studio 2 album to seria płyt RPO prezentujących klasyczne nagrania ponadczasowych artystów w nowej oprawie muzycznej.
Producenci Reedman i Patrick konsultowali się z synem artysty, Johnem Carterem Cashem, który był producentem wykonawczym, przy wyborze 12 nagrań Johnny'ego, które znalazły się na albumie.
Materiał na płycie to archetypowe klasyki Casha, takie jak "Man In Black" i "Ring Of Fire" oraz ponadczasowe przeboje, w tym "Girl From The North Country" (Bob Dylan & Johnny Cash), "The Loving Gift" (z June Carter Cash) i "Highwayman" (z Williem Nelsonem, Waylonem Jenningsem, Krisem Kristoffersonem).
Lista utworów:
1. Man In Black
2. Galway Bay
3. Girl From The North Country (Bob Dylan With Johnny Cash)
4. I Came To Believe
5. A Thing Called Love
6. The Loving Gift (With June Carter Cash)
7. I Walk The Line
8. Farther Along (Featuring Duane Eddy)
9. Flesh And Blood
10. The Gambler
11. Ring Of Fire
12. Highwayman (The Highwaymen: Willie Nelson, Waylon Jennings, Kris Kristofferson, Johnny Cash)

Płyty tej będzie można posłuchać 13 listopada 2020 (data premiery w Polsce).
Aby otrzymywać najnowsze informacje o płycie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. O zmianach poinformujemy wysyłając wiadomość na podany adres e-mail, a także opublikujemy je na stronie "Aktualności".
Płytę można zasugerować innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
W celu sprawdzenia ile należy wydać na płytę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.
Płytę można znaleźć tutaj. Sklepy, które sprzedają ten produkt znajdują się w polu "Gdzie kupić?" umieszczonym po prawej stronie.
Najnowsze materiały można poczytać w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.
Aby to zrobić należy nadać należytą ocenę w pięciopunktowej skali, a następnie przypieczętować wybór kliknięciem. Swój głos mogą oddać jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu.
Premiera płyty Johnny Cash And The Royal Philharmonic Orchestra nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Twórcą płyty jest Johnny Cash, Royal Philharmonic Orchestra. Kliknięcie utaj spowoduje wyświetlenie listy pozostałych płyt od tego artysty. Z funkcji tej można również skorzystać przechodząc do pola "Informacje" i klikając w nazwę autora.
Wytwórnia Sony odpowiada za wydanie płyty. Listę płyt z muzyką wydanych przez tę firmę można znaleźć utaj.
Żeby zgłosić błąd należy wypełnić formularz umieszczony tutaj. Zgłosić można niepoprawne daty wydania, opisy, zwiastuny oraz obrazki.
13 listopada 2020, piątek
Komentarze