niedziela, 17 października

Oznaczenie treści
 

Joey Remenyi - Jak pokonać szumy uszne i zawroty głowy. Proste techniki aktywujące neuroplastyczność mózgu w dolegliwościach audiologicznych

(2021)
Inne

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Joey Remenyi - Jak pokonać szumy uszne i zawroty głowy. Proste techniki aktywujące neuroplastyczność mózgu w dolegliwościach audiologicznych

Data premiery

piątek
12.11.2021
25 dni, 7 godzin
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
850   1206

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Codziennie towarzyszą ci szumy uszne? Męczą cię bóle i zawroty głowy? Masz wrażenie, że świat wiruje i tracisz poczucie równowagi? Jak uzyskać pomoc, skoro nikt nie ma tych samych odczuć? Ta książka może być promyczkiem nadziei, który wyciszy niechciane dźwięki. Napisana przez cenionego audiologa wyjaśnia, czym są zaburzenia sensoryczne i choroby audiologiczne. Zawiera też potwierdzony klinicznie program ROCK STEADY. Oparty na zintegrowanej neuroplastyczności pomoże ci zregenerować neuroprzekaźniki, zbudować nowe połączenia neuronowe lub odbudować te, które uległy neurodegeneracji. Aktywuj neuroplastyczność mózgu, by pozbyć się szumów usznych i zaburzeń audiologicznych.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

W jakim terminie ma pojawić się książka Jak pokonać szumy uszne i zawroty głowy. Proste techniki aktywujące neuroplastyczność mózgu w dolegliwościach audiologicznych?

Książka zadebiutuje 12 listopada 2021 (data wydania w Polsce). Wyświetlaną datę można zmienić kliknąć w odpowiednią flagę. Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować w "Ustawieniach serwisu".

W jaki sposób można obserwować aktualne informacje o premierze książki?

Aby być powiadamianym na bieżąco o aktualizacjach należy dodać książkę do listy "Moje premiery". W tym celu kliknij w opcję "Obserwuj premierę" dostępną na pasku z opcjami. Zmiany można zobaczyć na stronie "Aktualności" lub otrzymać powiadomienie we wiadomości e-mail.

Chcę wspomnieć o książce znajomym. Jak mogę to zrobić?

Można to zrobić klikając przycisk "Lubię to!" lub ysyłając e-mail do znajomych. Obydwie te opcje umieszczone są na pasku w górnej części strony.

W jakiej cenie kupię książkę?

W celu sprawdzenia ile należy odłożyć na książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

W jakim sklepie mogę zakupić książkę?

Jak pokonać szumy uszne i zawroty głowy. Proste techniki aktywujące neuroplastyczność mózgu w dolegliwościach audiologicznych jest do znalezienia tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" można znaleźć listę sklepów sprzedających ten produkt.

W którym miejscu sprawdzę najnowsze doniesienia dotyczące książki?

Aby przeczytać nowe wieści należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.

Gdzie można ocenić ten tytuł?

W tym celu trzeba założyć nowe konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" trzeba wskazać odpowiednią wartość w skali 1-5 i zaakceptować ją kliknięciem.

W jaki sposób obliczana jest ocena książki?

Premiera książki Jak pokonać szumy uszne i zawroty głowy. Proste techniki aktywujące neuroplastyczność mózgu w dolegliwościach audiologicznych nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który pisarz tworzy tę książkę?

Joey Remenyi jest twórcą książki Jak pokonać szumy uszne i zawroty głowy. Proste techniki aktywujące neuroplastyczność mózgu w dolegliwościach audiologicznych. Resztę książek napisanych przez tego autora można znaleźć utaj lub kliknąć w jego nazwisko znajdujące się w polu "Informacje".

Który wydawca dba o wydanie tej książki?

Za wydanie książki odpowiedzialna jest firma Vital. Aby zobaczyć listę książek wydanych przez tego wydawcę kliknij w jego nazwę lub kliknij utaj.

Zaobserwowałem na stronie niepoprawne informacje. W jaki sposób mogę zgłosić poprawkę?

Poprawkę można zgłosić klikając tutaj. W ramach tej funkcji można zgłosić między innymi aktualizację daty, dodać lub zmienić opis, zamieścić zwiastun oraz trailer, czy też przesłać nową okładkę lub plakat.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Joey Remenyi - Jak pokonać szumy uszne i zawroty głowy. Proste techniki aktywujące neuroplastyczność mózgu w dolegliwościach audiologicznych? Kiedy wychodzi Joey Remenyi - Jak pokonać szumy uszne i zawroty głowy. Proste techniki aktywujące neuroplastyczność mózgu w dolegliwościach audiologicznych?
Data wydania książki zaplanowana została na 12.11.2021. Nowa książka Joey Remenyi z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Joey Remenyi - Jak pokonać szumy uszne i zawroty głowy. Proste techniki aktywujące neuroplastyczność mózgu w dolegliwościach audiologicznych data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 12 listopada 2021, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie