czwartek, 2 grudnia

Oznaczenie treści
 

Joanna Hubner-Wojciechowska - Rodzinne pamiątki. Osobliwy przewodnik dla kolekcjonerów

(2021)
Poradniki

Obserwuj premierę
Ocena:


Joanna Hubner-Wojciechowska - Rodzinne pamiątki. Osobliwy przewodnik dla kolekcjonerów

Data premiery

środa
27.10.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
888   1466

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Jest to książka o rzeczach, które przetrwały na przekór historycznym zawieruchom, o przedmiotach bezpowrotnie utraconych, ale których legenda jest żywa, a także o tych, które trwają nikomu niepotrzebne, i o ludziach, którzy odeszli, zostawiając swoje historie zapisane w urzędowych aktach, listach, dziennikach i notatkach. O pamięci z trudem odzyskiwanej i o zdjęciach kryjących ogromny ładunek emocji. Zachowane przedmioty stały się dla autorki pretekstem do opowiedzenia historii ich właścicieli, jej przodków. Te mikro-historie, wpisane w szerszy kontekst, stanowią część wielkiej historii, o której też jest w książce mowa. Wśród opisywanych przedmiotów są naprawdę cenne oraz inne, o znikomej wartości materialnej, ale za to dużej emocjonalnej. Są również rodzinne pamiątki-symbole. Uwaga i czas poświęcony przez autorkę na odtworzenie ich historii wydobyły je ze "zwyczajności" trwania, nadały im rangę i podkreśliły długo niedocenianą wartość.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Joanna Hubner-Wojciechowska - Rodzinne pamiątki. Osobliwy przewodnik dla kolekcjonerów? Kiedy wychodzi Joanna Hubner-Wojciechowska - Rodzinne pamiątki. Osobliwy przewodnik dla kolekcjonerów?
Data wydania książki zaplanowana została na 27.10.2021. Nowa książka Joanna Hubner-Wojciechowska z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Joanna Hubner-Wojciechowska - Rodzinne pamiątki. Osobliwy przewodnik dla kolekcjonerów data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 27 października 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie