czwartek, 22 lutego

Oznaczenie treści
 

Joanna Godecka, Sylwia Stodulska-Jurczyk - Miłość na celowniku. Jak szukać, żeby znaleźć?

(2020)
Inne

Obserwuj premierę
Ocena:


Joanna Godecka, Sylwia Stodulska-Jurczyk - Miłość na celowniku. Jak szukać, żeby znaleźć?

Data premiery

środa
17.06.2020
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Szukasz miłości? Pragniesz związku? Chcesz dzielić z kimś życie i planować przyszłość, ale nie wiesz, od czego zacząć? Oto instrukcja obsługi randek w Internecie!
Wielu z nas wciąż nie traktuje poważnie Internetu oraz aplikacji randkowych jako miejsca do poznania nowych ludzi. Ta książka nie rozważa, czy wirtualny świat jest lepszym czy gorszym miejscem do zawierania znajomości, ale próbuje przedstawić ważne zjawisko, którego nie powinniśmy ignorować.
Dzięki sieci możemy nawiązać kontakt z tymi, którzy mieszkają nawet blisko nas, ale poruszają się innymi drogami. Mamy szansę znaleźć osoby o podobnych zainteresowaniach, pasjach. Nie musimy wyczekiwać okazji do nawiązania kontaktu, gdyż odezwanie się do kogoś jest czymś oczywistym i bardzo prostym.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Joanna Godecka, Sylwia Stodulska-Jurczyk - Miłość na celowniku. Jak szukać, żeby znaleźć?? Kiedy wychodzi Joanna Godecka, Sylwia Stodulska-Jurczyk - Miłość na celowniku. Jak szukać, żeby znaleźć??
Data wydania książki zaplanowana została na 17.06.2020. Nowa książka Joanna Godecka, Sylwia Stodulska-Jurczyk z 2020 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2020 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Joanna Godecka, Sylwia Stodulska-Jurczyk - Miłość na celowniku. Jak szukać, żeby znaleźć? data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 17 czerwca 2020, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie