niedziela, 3 marca

Oznaczenie treści
 

Joanna Celusta - Sketchnoting. Jak prezentować swoje myśli za pomocą prostych rysunków i grafik

(2023)
Poradniki

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Joanna Celusta - Sketchnoting. Jak prezentować swoje myśli za pomocą prostych rysunków i grafik

Data premiery

wtorek
05.12.2023
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
893   2976

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Narysuj to! Będzie szybciej, sprawniej i skuteczniejZanim powiesz „przecież ja nie umiem rysować”, przeczytaj słowa Dana Roama, od wielu lat z powodzeniem posługującego się techniką sketchnotingu w obszarach biznesowych:W praktyce okazuje się, że to właśnie osoby rozpoczynające przygodę z koncepcją myślenia wizualnego, zaczynające od stwierdzeń w rodzaju „ale ja nie umiem rysować...”, są bardzo często autorami najbardziej wnikliwych rysunków.OK, wątpliwości, mamy nadzieję, rozwiane, teraz przejdźmy do definicji: sketchnoting polega na twórczym prezentowaniu myśli na kartce czy ekranie komputera z użyciem ilustracji, symboli, grafik, liczb i tekstów. Bazuje na myśleniu wizualnym - inaczej myśleniu obrazami. Bo każdy z nich, jak wiadomo, wart jest więcej niż tysiąc słów. I dlatego w sketchnotingu, tam gdzie to tylko możliwe, zamiast zdań posługujemy się ryciną, ikoną, symbolem, wykresem i innymi obrazkowymi „wspomagaczami myślenia”. Dlaczego? Ponieważ to skuteczne! I przyjemne - zarówno dla przygotowującego prezentację, materiały szkoleniowe, sprawozdanie czy inne informacje, którymi będzie się dzielić z innymi, jak i dla samych odbiorców.Chcesz się tego nauczyć?Kartki, markery, ołówki i kredki w dłoń - zaczynamy!Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy ukaże się książka Sketchnoting. Jak prezentować swoje myśli za pomocą prostych rysunków i grafik?

Książka będzie dostępna 5 grudnia 2023 (data premiery w Polsce). Należy kliknąć w odpowiednie flagi, żeby sprawdzić daty z innego regionu. Opcja zmiany domyślnie wyświetlanego regionu dostępna jest w ustawieniach konta.

W jaki sposób można śledzić najnowsze wieści o premierze?

Aby śledzić doniesienia o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Zmiany można zobaczyć na stronie "Aktualności" lub otrzymać powiadomienie we wiadomości e-mail.

Jak mogę polecić książkę innym osobom?

Premierę można zasugerować poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

W jakiej cenie można znaleźć książkę?

Aby zobaczyć ile kosztuje książka Sketchnoting. Jak prezentować swoje myśli za pomocą prostych rysunków i grafik kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę kupić książkę Sketchnoting. Jak prezentować swoje myśli za pomocą prostych rysunków i grafik. W którym sklepie jest dostępny do znalezienia ten tytuł?

Książka jest do kupienia tutaj. Wszystkie sklepy sprzedające ten produkt znajdują się w polu "Gdzie kupić?".

Gdzie przeglądnę najnowsze doniesienia dotyczące książki?

W celu przeczytania nowych doniesień należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

Czy mogę zaproponować notę dla tej książki?

Aby tego dokonać trzeba wybrać właściwą ocenę w skali 1-5, a następnie zaznaczyć wybór kliknięciem. Swój głos mogą oddać jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu.

W jaki sposób wyliczono ocenę książki?

Premiera książki Sketchnoting. Jak prezentować swoje myśli za pomocą prostych rysunków i grafik nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który nowelista pisze tę książkę?

Joanna Celusta to osoba odpowiedzialna za napisanie książki. Resztę książek napisanych przez tego autora można znaleźć utaj lub kliknąć w jego nazwisko znajdujące się w polu "Informacje".

Jakie wydawnictwo wyda tę książkę?

Wydawcą książki jest Onepress. Kliknięcie utaj spowoduje wyświetlenie listy innych książek od tego wydawcy. Z funkcji tej można również skorzystać udając się do pola "Informacje" i klikając w nazwę wydawnictwa.

Na tej stronie podane są niepoprawne dane. W jaki sposób można je skorygować?

Żeby zgłosić korektę należy wypełnić formularz umieszczony tutaj. Zgłaszać można między innymi nieaktualne daty, zmiany opisów, zwiastunów, okładek i plakatów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Joanna Celusta - Sketchnoting. Jak prezentować swoje myśli za pomocą prostych rysunków i grafik? Kiedy wychodzi Joanna Celusta - Sketchnoting. Jak prezentować swoje myśli za pomocą prostych rysunków i grafik?
Data wydania książki zaplanowana została na 05.12.2023. Nowa książka Joanna Celusta z 2023 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2023 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Joanna Celusta - Sketchnoting. Jak prezentować swoje myśli za pomocą prostych rysunków i grafik data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 5 grudnia 2023, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie