sobota, 20 kwietnia

Oznaczenie treści
 

Jessa Maxwell - Złota łyżka

(2024)
Sensacja

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Jessa Maxwell - Złota łyżka

Data premiery

środa
13.03.2024
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Sensacja i Kryminał
Ranking:
870   1715

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Jak każdego lata sześcioro cukierników przyjeżdża na zawody do otoczonej lasami rezydencji Grafton w stanie Vermont. Posiadłość jest planem telewizyjnego show Bake Week, ale też domem rodzinnym słynnej gospodyni programu Betsy Martin. Każdy z uczestników pragnie wygrać tegoroczną edycję konkursu i zrobi wszystko, aby zdobyć Złotą Łyżkę. W kolejnych dniach okazuje się, że Betsy autorka książek kucharskich zwana „babcią Ameryki” , nie jest poczciwą starszą panią, jak sugeruje jej przydomek i publiczny wizerunek.

Początkowo dochodzi jedynie do małych aktów sabotażu a to ktoś podmienia cukier na sól, a to podkręca za mocno palnik kuchenki. Ale kiedy zostają odkryte zwłoki, wszyscy trafiają na listę podejrzanych. I każdy zadaje sobie pytanie: czy mordercy się upiecze

Mroczna, klaustrofobiczna powieść będąca skrzyżowaniem "Zbrodni po sąsiedzku" z "Pokojówką". Idealna lektura dla fanów Richarda Osmana, Nity Prose i Anthony’ego Horowitza. A także dla koneserów błyskotliwych łamigłówek i… amatorów słodkości.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.




Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy zostanie wydana książka Złota łyżka?

Książka Złota łyżka debiutować będzie 13 marca 2024 (data wydania w Polsce). Aby zobaczyć daty z innych regionów należy kliknąć w odpowiednią flagę. Domyślnie wyświetlany region może zostać zmieniony w ustawieniach konta.

W jaki sposób mogę obserwować najnowsze doniesienia o premierze?

Aby otrzymywać najnowsze raporty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Zmiany można zobaczyć na stronie "Aktualności" lub otrzymać powiadomienie we wiadomości e-mail.

Czy dostępna jest możliwość zasugerowania książki znajomym?

Książkę można zarekomendować poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile trzeba odłożyć na książkę?

Żeby sprawdzić ile kosztuje książka kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę kupić książkę Złota łyżka. W którym sklepie można dostać ten tytuł?

Książkę można zakupić tutaj. Wszystkie sklepy można znaleźć na liście "Gdzie kupić?" usytuowanej po prawej stronie.

W którym miejscu mogę przeglądać nowe informacje odnośnie książki Złota łyżka?

Aby obejrzeć najświeższe wiadomości należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.

W jaki sposób można ocenić książkę?

Aby ocenić książkę należy nadać konkretną wartość w skali od 1 do 5, a następnie zaznaczyć wybór kliknięciem. Jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą zagłosować.

W jaki sposób wyliczona została ocena książki?

Premiera książki Złota łyżka nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który literat tworzy tę książkę?

Jessa Maxwell jest twórcą książki Złota łyżka. Lista książek stworzonych przez tego pisarza znajduje się utaj.

Jakie wydawnictwo chce wydać tę książkę?

Książka ma być wydana przez firmę Dolnośląskie. Kliknięcie utaj spowoduje wyświetlenie listy innych książek od tego wydawcy. Z funkcji tej można również skorzystać udając się do pola "Informacje" i klikając w nazwę wydawnictwa.

Dostrzegłem na waszej stronie przekłamane dane. W jaki sposób mogę to zgłosić?

Problem ten można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" umieszczonej nad polem "Informacje". Funkcja ta pozwala na zgłoszenie uaktualnienia informacji takich jak data wydania czy modyfikacja opisu, a także umożliwia dodanie nowych zwiastunów, trailerów, okładek lub plakatów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Jessa Maxwell - Złota łyżka? Kiedy wychodzi Jessa Maxwell - Złota łyżka?
Data wydania książki zaplanowana została na 13.03.2024. Nowa książka Jessa Maxwell z 2024 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2024 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Jessa Maxwell - Złota łyżka data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 13 marca 2024, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie