wtorek, 2 marca

Oznaczenie treści
 

Jerzy Illg - Zagram ci to kiedyś. Stanisław Radwan w rozmowie z Jerzym Illgiem

(2018)
Biografie

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Jerzy Illg - Zagram ci to kiedyś. Stanisław Radwan w rozmowie z Jerzym Illgiem

Data premiery

środa
19.09.2018
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Biografie
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Stanisław Radwan – legenda polskiego teatru, kompozytor i pianista, w rozmowie z przyjacielem i wydawcą Jerzym Illgiem wspomina współpracę z Konradem Swinarskim, Jerzym Grzegorzewskim, Andrzejem Wajdą, Jerzym Jarockim, Zygmuntem Hübnerem, odsłaniając kulisy wielu słynnych przedstawień. Opowiada o bojach z cenzurą, teatralnych przygodach i podróżach, o znaczeniu mistrzów i ciągłości w kulturze, ale szczerze mówi także o okresie picia i słynnym, notorycznym spóźnialstwie. Odtwarza niezwykłą atmosferę rodzinnego domu, kreśli piękne portrety rodziców, kobiet swojego życia, legendarnych profesorów Szkoły Muzycznej i ważnych ludzi, których miał szczęście poznać: Karola Wojtyły, Krzysztofa Pendereckiego, Ewy Demarczyk, Piotra Skrzyneckiego, Nadii Boulanger, Pierre'a Schaeffera, Franciszka Starowieyskiego, Romana Polańskiego.

Mistrz anegdoty – wyznaje, jak:
dostał laską od kardynała Sapiehy,
zepchnął Artura Rubinsteina z taboretu przy fortepianie,
wsiadł konwojowany w Krakowie do samolotu, którym nie doleciał do Warszawy,
w stanie wojennym ścierał się z premierem Mieczysławem Rakowskim,
wymyślił Czesława Niemena jako Chochoła w filmowym"Weselu Wajdy",
był kaowcemociemniałych dzieci w Laskach,
ukradł trzy fortepiany z Opery Warszawskiej.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Na kiedy jest planowana premiera książki Zagram ci to kiedyś. Stanisław Radwan w rozmowie z Jerzym Illgiem?

Książka ma być dostępna 19 września 2018 (data wydania w Polsce). Aby zmienić wyświetlaną datę należy kliknąć w odpowiednią flagę. Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować korzystając z opcji "Ustawienia serwisu" dostępnej pod zakładką "Moje konto".

W jaki sposób można obserwować najnowsze doniesienia o premierze?

Aby otrzymywać najnowsze raporty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Zmiany można zobaczyć na stronie "Aktualności" lub otrzymać powiadomienie we wiadomości e-mail.

Czy jest możliwość polecenia książki znajomym?

Można tego dokonać klikając przycisk "Lubię to!" lub ysyłając e-mail do znajomych. Obydwie te opcje znajdują się na pasku w górnej części strony.

Za ile można nabyć książkę?

W celu dowiedzenia się ile należy zarezerwować na książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę zamówić książkę Zagram ci to kiedyś. Stanisław Radwan w rozmowie z Jerzym Illgiem. W którym sklepie mogę znaleźć ten produkt?

Książkę Zagram ci to kiedyś. Stanisław Radwan w rozmowie z Jerzym Illgiem można zakupić tutaj. Lista sklepów sprzedających ten produkt umieszczona jest na liście "Gdzie kupić?".

Na jakiej stronie mogę przeczytać świeże doniesienia dotyczące książki Zagram ci to kiedyś. Stanisław Radwan w rozmowie z Jerzym Illgiem?

Aby znaleźć najnowsze informacje należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.

Czy można przyporządkować notę dla tego tytułu?

Aby to zrobić należy wskazać odpowiednią ocenę w skali 1-5, a następnie zaznaczyć wybór kliknięciem. Opcja ta dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

Na jakiej podstawie przeliczona została ocena książki?

Premiera książki Zagram ci to kiedyś. Stanisław Radwan w rozmowie z Jerzym Illgiem nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który autor tworzy tę książkę?

Jerzy Illg jest twórcą książki Zagram ci to kiedyś. Stanisław Radwan w rozmowie z Jerzym Illgiem. Aby zobaczyć listę utworów napisanych przez tego autora kliknij w jego nazwisko w polu "Informacje" lub kliknij utaj.

Które wydawnictwo pracuje nad wydaniem tej książki?

Wydawcą jest firma Społeczny Instytut Wydawniczy Znak. Aby zobaczyć listę książek wydanych przez tego wydawcę kliknij w jego nazwę lub kliknij utaj.

Znalazłem na tej stronie niepoprawne dane. W jaki sposób mogę zgłosić poprawkę?

Korektę można zgłosić klikając tutaj. Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Jerzy Illg - Zagram ci to kiedyś. Stanisław Radwan w rozmowie z Jerzym Illgiem? Kiedy wychodzi Jerzy Illg - Zagram ci to kiedyś. Stanisław Radwan w rozmowie z Jerzym Illgiem?
Data wydania książki zaplanowana została na 19.09.2018. Nowa książka Jerzy Illg z 2018 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2018 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Jerzy Illg - Zagram ci to kiedyś. Stanisław Radwan w rozmowie z Jerzym Illgiem data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 19 września 2018, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie