środa, 6 grudnia

Oznaczenie treści
 

Jakub Ćwiek - Permanentne wakacje. Dreszcz. Tom 3

(2023)
Fantastyka

Obserwuj premierę
Ocena:


Jakub Ćwiek - Permanentne wakacje. Dreszcz. Tom 3

Data premiery

środa
27.09.2023
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Fantastyka
Ranking:
774   1637

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Jeśli myślicie, że do tej pory Ćwiek jechał ostro po bandzie, to w „Dreszczu 3” zorientujecie się, że ta banda weszła w czwarty wymiar, a prędkość jeszcze wzrosła.Jakie eksponaty można znaleźć w najlepszym muzeum rocka na świecie? Czy swoimi rozmiarami dorównują legendzie właścicieli? Jak głupia musi być piosenka, by mogła zarazić społeczeństwo? Kto naprawdę zalicza się do wielkich wrogów Dreszcza? I co tym razem knuje Swarządz?W życiu Ryśka ostatnio dużo się zmieniło. On sam też się zmienił i nie chce być więcej bohaterem. No chyba że naprawdę nie będzie miał wyjścia. Wtedy na pewno odpowiednio dosadnie to skomentuje, a potem zrobi jakąś grubą zadymę i zapewni Wam mnóstwo atrakcji. Będą dalekie podróże, zorganizowana przestępczość, gry komputerowe, musical, znane nazwiska, goście nie z tego świata i na dokładkę masa świętości. To zdecydowanie rockandrollowa mieszanka, którą pochłoniecie jak najlepszy kebab.A potem zostanie już tylko pytanie: co dalej?Skandalicznie dobra historia Ryśka z Katowic, który złoił dupę nie jednemu złolowi! Przygotuj się na elektryzującą przygodę fundowaną przez Dreszcza i jego super moce.Powyższy opis pochodzi od wydawcy
Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Jakub Ćwiek - Permanentne wakacje. Dreszcz. Tom 3? Kiedy wychodzi Jakub Ćwiek - Permanentne wakacje. Dreszcz. Tom 3?
Data wydania książki zaplanowana została na 27.09.2023. Nowa książka Jakub Ćwiek z 2023 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2023 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Jakub Ćwiek - Permanentne wakacje. Dreszcz. Tom 3 data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 27 września 2023, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie