
Jakub Charon - Totem(2017) | Powieść |


Świat, do którego boisz się zbliżyć
Akcja powieści toczy się w świecie, który istnieje obok nas, dla większości jest jednak zamknięty i niedostępny. Jest to świat, w którym rządzi prawo dżungli. Tylko silne jednostki mogą przetrwać. Dziki po wyjściu z więzienia próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości, lecz szybko uświadamia sobie, że jest zbyt słaby, żeby piąć się po szczeblach przestępczej kariery. Ostatnia próba, jaką podejmuje, aby zmienić swój status, kończy się tragedią.
Istota dramatu gangsterskiego tkwi w postaci głównego bohatera, który w kryzysowej sytuacji jest zdany tylko na siebie. Nie istnieje prawo, które mogłoby go ochronić. Nie ma dokąd uciec. Dziki jest jak bohater tragedii antycznej. Jakiekolwiek próby podejmuje, by zmienić swój los, brnie coraz głębiej w sieć niebezpiecznych wydarzeń. Katharsis następuje w momencie, gdy wróg, przeciwko któremu toczył walkę, pożera własny ogon.
Autentyczna gangsterska historia.

Książka debiutować będzie 22 listopada 2017 (premiera w Polsce).
Aby dostawać bieżące wiadomości o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Informacje o zmianach zostaną wysłane na podany adres e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".
O książce można powiedzieć innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Żeby zobaczyć ile trzeba zapłacić za książkę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.
Książka jest do kupienia tutaj. Aby zobaczyć więcej sklepów należy przejść do zakładki "Gdzie kupić?" znajdującej się z prawej strony.
Najświeższe komunikaty można zobaczyć w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.
Żeby to zrobić trzeba przyporządkować ocenę w skali 1-5, a następnie zaznaczyć wybór kliknięciem. Jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą zagłosować.
Premiera książki Totem nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Jakub Charon jest autorem książki Totem. Żeby poznać inne utwory od tego autora należy kliknąć utaj albo kliknąć w jego nazwisko w zakładce "Informacje".
Wydawnictwo Świat Książki odpowiada za wydanie książki. Żeby zobaczyć jakie inne książki zostały wydane przez tę firmę należy kliknąć w en odnośnik albo udać się do pola "Informacje" i kliknąć w nazwę wydawnictwa.
Aby tego dokonać należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik znajduje się nad polem "Informacje". Funkcja ta pozwala na zgłoszenie uaktualnienia informacji takich jak data wydania czy modyfikacja opisu, a także umożliwia dodanie nowych zwiastunów, trailerów, okładek lub plakatów.
22 listopada 2017, środa
Komentarze