sobota, 23 października

Oznaczenie treści
 

Jaime Levy - Strategia UX. Techniki tworzenia innowacyjnych rozwiązań cyfrowych

(2021)
IT

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Jaime Levy - Strategia UX. Techniki tworzenia innowacyjnych rozwiązań cyfrowych

Data premiery

wtorek
09.11.2021
17 dni, 1 godzin
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Informatyka
Ranking:
1459   2710

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Droga do sukcesu produktu cyfrowego prowadzi przez serce użytkownika. Historia biznesu obfituje w przykłady świetnych pomysłów, które poniosły spektakularną porażkę z powodu zlekceważenia wrażeń użytkownika. Przy opracowywaniu biznesowej strategii rozwoju produktu czy usługi trzeba więc zacząć od zebrania kluczowych informacji o przyszłych użytkownikach, ich potrzebach, preferencjach i przyzwyczajeniach, a także o konkurencyjnych produktach i perspektywach. Okazuje się jednak, że łączenie strategii typowo biznesowych z zasadami projektowania UX jest niełatwym zadaniem.
To drugie, zaktualizowane i uzupełnione wydanie praktycznego podręcznika dla przedsiębiorców, projektantów UX i UI, a także menedżerów i strategów produktu. Znalazły się w nim skuteczne narzędzia i techniki strategiczne, które udowodniły swoją przydatność w tworzeniu innowacyjnych produktów cyfrowych. Narzędzia te zostały udostępnione również w formie gotowego przybornika strategii UX. Pokazano tu, w jaki sposób zaplanować i przeprowadzić badania użytkowników, aby wyniki pozwoliły na opracowanie skutecznych strategii produktowych. Całość zawartych w książce materiałów składa się na solidny, przetestowany i skuteczny model praktyk ułatwiających wdrażanie innowacyjnych, udanych produktów cyfrowych.
W książce:
zastosowanie prowizorycznych profili klienta i technik rozpoznania rynku do definiowania grupy docelowej,
techniki badań i analizy konkurencji,
projektowanie eksperymentów z wykorzystaniem prototypów,
sposoby na szybkie, niedrogie i efektywne badania użytkowników online,
cele, techniki i zasady prowadzenia kampanii marketingowych.

Strategia UX - by zrobić na użytkowniku jak najlepsze wrażenie!

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

W jakim terminie zadebiutuje książka Strategia UX. Techniki tworzenia innowacyjnych rozwiązań cyfrowych?

Książka będzie dostępna 9 listopada 2021 (data wydania w Polsce). Kliknij w wybraną flagę, żeby wyświetlić datę z innego regionu. Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować w "Ustawieniach serwisu".

Chcę otrzymywać świeże wieści o zmianach dotyczących książki. Jak tego dokonać?

Aby dostawać aktualne wiadomości o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Wszystkie zmiany zostaną opublikowane na stronie "Aktualności", a powiadomienie będzie wysłane we wiadomości e-mail.

Chcę powiedzieć o książce znajomym. W jaki sposób mogę to uczynić?

Książkę można polecić innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile kosztuje książka?

Aby sprawdzić ile należy zarezerwować na książkę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę nabyć książkę Strategia UX. Techniki tworzenia innowacyjnych rozwiązań cyfrowych. W którym miejscu mogę nabyć ten tytuł?

Książkę Strategia UX. Techniki tworzenia innowacyjnych rozwiązań cyfrowych można nabyć tutaj. Produkt można znaleźć w sklepach znajdujących się w zakładce "Gdzie kupić?".

Na jakiej stronie mogę obejrzeć świeże materiały odnośnie książki Strategia UX. Techniki tworzenia innowacyjnych rozwiązań cyfrowych?

W celu obejrzenia nowych wieści należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

Czy mogę zaproponować ocenę dla tego tytułu?

W tym celu należy założyć nowe konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" należy zaznaczyć konkretną wartość od 1 do 5 i zaznaczyć ją kliknięciem.

Jak przeliczono ocenę książki?

Premiera książki Strategia UX. Techniki tworzenia innowacyjnych rozwiązań cyfrowych nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który autor napisał tę książkę?

Autorem książki jest Jaime Levy. Lista książek stworzonych przez tego pisarza znajduje się utaj.

Kto odpowiada za wydanie tej książki?

Wydawnictwo Helion jest odpowiedzialne za wydanie książki. W celu wyświetlenia listy książek tego wydawcy kliknij w jego nazwę lub kliknij utaj.

Spostrzegłem na tej stronie nieprawdziwe informacje. W jaki sposób można je skorygować?

Aby tego dokonać należy skorzystać z opcji "zgłoś poprawkę" dostępnej nad polem "Informacje". Do poprawy zgłosić można między innymi nieaktualne daty, opisy oraz okładki.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Jaime Levy - Strategia UX. Techniki tworzenia innowacyjnych rozwiązań cyfrowych? Kiedy wychodzi Jaime Levy - Strategia UX. Techniki tworzenia innowacyjnych rozwiązań cyfrowych?
Data wydania książki zaplanowana została na 09.11.2021. Nowa książka Jaime Levy z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Jaime Levy - Strategia UX. Techniki tworzenia innowacyjnych rozwiązań cyfrowych data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 9 listopada 2021, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie