środa, 14 listopada

Oznaczenie treści
 

Jack Daniels - Bieganie metodą Danielsa

(2014)

Jack Daniels - Daniels running formula

Inne

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Jack Daniels - Bieganie metodą Danielsa / Jack Daniels - Daniels running formula

Data premiery

wtorek
14.10.2014
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Nowe, napisane od początku, wydanie legendarnego podręcznika treningu dla biegaczy. Książka, która zmieniła filozofię treningu w Polsce. Uznawana na świecie za najlepszy poradnik treningowy dla biegaczy na każdym poziomie zaawansowania. Jack Daniels został uznany przez Runner's World za najlepszego trenera biegania na świecie.

"Bieganie metodą Danielsa" to książka, która przeorała świadomość treningową polskich biegaczy.

Gdy się ukazała w 2010 roku, na księgarskich półkach, powszechnie dostępna, była tylko jedna publikacja traktująca o treningu biegowym. Książka polskiego lekkoatlety, maratończyka, Jerzego Skarżyńskiego, prezentowała autorski program oparty na tzw. polskiej szkole biegowej. Na tej lekturze wychowało się całe pokolenie polskich biegaczy.

"Bieganie metodą Danielsa" prezentuje całokowicie odmienne podejście, tzw. amerykańską szkołę biegową.

Prawie 10 000 egzemplarzy sprzedanych w ciągu 4 lat pozwala stwierdzić, że nie ma w Polsce biegacza traktującego trening poważnie, który nie zetknął się z koncepcją Jacka Danielsa.

Jeśli chcesz się rozwijać, biegać szybciej, osiągać coraz lepsze rezultaty, konkurować z najlepszymi, jeśli poważnie traktujesz bieganie, tę książkę powinieneś przeczytać.

Jack Tupper Daniels urodził się w 1933 roku w Detroit, w stanie Michigan.

Amerykański magazyn Runner's World uznał go za najlepszego trenera biegania na świecie.

Ma ponad 50 lat doświadczenia w trenowaniu wielu najlepszych na świecie długodystansowców, takich jak Jim Ryun, Penny Werthner, Ken Martin, Jerry Lawson, Alicia Shay, Peter Gilmore, Lisa Martin, Magdalena Lewy-Boulet czy Janet Cherobon-Bawcom. Spod jego ręki wyszło 30 indywidualnych mistrzów USA na różnych dystansach.

Dwukrotny medalista Igrzysk Olimpijskich w pięcioboju nowoczesnym (1956, 1960). Pierwszy z medali zdobył w pięć miesięcy po tym, jak nauczył się jeździć konno.

Od roku 1997 Jack Daniels jest doradcą narodowego trenera w biegach dla programu Leukemia/Lymphoma Society's Team in Training , który co roku przygotowuje do startów tysiące maratończyków. Miał tez przyjemność trenować członków Nike Farm Team oraz Chasquis, grupę peruwiańskich maratończyków. Jack Daniels trenuje również rozlicznych biegaczy poprzez internet ─ swoją stronę internetową runsmartproject. com

Daniels odnotował na swoim koncie lata studiów i badań dotyczących biegów długodystansowych, zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Szwecji. Posiada tytuł doktora fizjologii ruchu na Uniwersytecie Stanowym Winconsin w Madison. Studiował również fizjologię wysiłku w Królewskim Centralnym Instytucie Gimnastyki w Sztokholmie, gdzie jego promotorem był Per-Olaf Astrand.

Poza wszystkim zawodowymi osiągnięciami, Daniels najbardziej dumy jest ze swoich dwóch córek i małżeństwa z Nancy Daniels.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Jack Daniels - Bieganie metodą Danielsa? Kiedy wychodzi Jack Daniels - Daniels running formula?
Data wydania książki zaplanowana została na 14.10.2014. Nowa książka Jack Daniels z 2014 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2014 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Jack Daniels - Bieganie metodą Danielsa data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 14 października 2014, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie