niedziela, 11 czerwca

Oznaczenie treści
 

Jacek Tacik - Jak nie lubić Żyda?

(2023)
Faktu

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Jacek Tacik - Jak nie lubić Żyda?

Data premiery

środa
17.05.2023
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Literatura Faktu
Ranking:
904   1748

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Kontrowersyjny irzetelny reportaż obnażający cynizm ikrótkowzroczność tych, którzy uwierzyli, że uda się usunąć szarości iplamy zpolsko-żydowskiej historii.
Aktualna ikompletna publikacja ostosunkach polsko-żydowskich, które po dekadach odbudowywania zaufania, zachwiały się wposadach. PiS wstyczniu 2018 roku zmienił prawo, które – wodbiorze nie tylko Żydów, Izraelczyków, ale także polskich badaczy zajmujących się Holokaustem – miało wymazać zpowszechnej świadomości incydenty dowodzące przypadkom antysemityzmu wśród Polaków.
"Jak nie lubić Żyda?"to reporterska podróż po Polsce iIzraelu, wktórą nie­mal dwadzieścia lat temu ruszył Jacek Tacik. Spotkał na swojej drodze ludzi, którzy poświęcili życie, próbując odbudować polsko-żydowskie relacje: polityków, społeczników, historyków itych, którzy przeszli przez piekło obozów koncentracyjnych. Znaleźli się też tacy – po obu stronach barykady – dla których podsycanie konfliktu, granie na najniższych ludz­kich instynktach miało okazać się politycznym zwycięstwem. Autor dotyka niekiedy bolesnych spraw, ujawnia kontrowersyjne postawy Kościoła Katolickiego wobec przejawów antysemityzmu, zachowując dziennikarski obiektywizm.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy pojawi się książka Jak nie lubić Żyda??

Książka Jak nie lubić Żyda? będzie udostępniona 17 maja 2023 (data wydania w Polsce). Daty z innych regionów można wyświetlić wybierając odpowiednią flagę. Opcja zmiany domyślnie wyświetlanego regionu dostępna jest w ustawieniach konta.

W jaki sposób można obserwować najnowsze doniesienia o premierze książki?

Aby śledzić aktualne wiadomości o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Zmiany można zobaczyć na stronie "Aktualności" lub otrzymać powiadomienie we wiadomości e-mail.

Chcę wspomnieć o książce innym osobom. W jaki sposób mogę to uczynić?

Premierę można zasugerować innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

W jakiej cenie można znaleźć książkę?

W celu dowiedzenia się ile należy odłożyć na książkę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

W którym miejscu jest do znalezienia książka?

Książka Jak nie lubić Żyda? jest do znalezienia tutaj. Wszystkie sklepy dostępne są w zakładce "Gdzie kupić?" znajdującej się po prawej stronie.

W którym miejscu mogę znaleźć najświeższe komunikaty odnośnie książki Jak nie lubić Żyda??

Najświeższe wiadomości znajdują się w kolumnie "Newsy", która umieszczona jest po prawej stronie.

Gdzie mogę zaproponować notę dla tego produktu?

Żeby tego dokonać należy wybrać odpowiednią ocenę od 1 do 5, a następnie potwierdzić wybór kliknięciem. Tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą oddać swój głos.

Na jakiej podstawie zliczona została nota książki?

Premiera książki Jak nie lubić Żyda? nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto tworzy tę książkę?

Jacek Tacik to twórca tej książki. Resztę książek napisanych przez tego autora można znaleźć utaj lub kliknąć w jego nazwisko znajdujące się w polu "Informacje".

Kto sprawuje pieczę nad wydaniem tej książki?

Wydawnictwo Sonia Draga Post factum czuwa nad wydaniem książki. Lista innych książek tego wydawcy dostępna jest utaj.

Na tej stronie wypisane są niedobre dane. Gdzie mogę zgłosić poprawkę?

Problem ten można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" dostępnej nad polem "Informacje". Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Jacek Tacik - Jak nie lubić Żyda?? Kiedy wychodzi Jacek Tacik - Jak nie lubić Żyda??
Data wydania książki zaplanowana została na 17.05.2023. Nowa książka Jacek Tacik z 2023 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2023 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Jacek Tacik - Jak nie lubić Żyda? data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 17 maja 2023, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie