poniedziałek, 19 kwietnia

Oznaczenie treści
 

Izabela Skierska - Pierwsze chwile z noworodkiem. Położna Izabela Dembińska

(2020)
Inne

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Izabela Skierska - Pierwsze chwile z noworodkiem. Położna Izabela Dembińska

Data premiery

środa
11.03.2020
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Pierwsze chwile z noworodkiem to kontynuacja bestsellera położnej Izabeli Dembińskiej "Rodzić można łatwiej".
W pierwszej części nowej książki autorka skupia się na istocie noworodka i poznaniu potrzeb nowo narodzonego człowieka, w dużo szerszym ujęciu niż zwykła "instrukcja obsługi dziecka". - Bardzo chcę, aby rodzice potrafili spojrzeć na dziecko, które chwilę temu przyszło na świat jak na odrębną istotę, która odczuwa, posiada swoją sensorykę, wrażliwość na świat a sam proces ciąży i porodu to czynniki wpływające na jego rozwój – tłumaczy Iza Dembińska.
Podkreśla, jak jakość narodzin może wpływać na rozwój dziecka. Poza takim ujęciem, stara się zapoznać rodziców ze zmianami fizjologicznymi, które są naturalne przy adaptacji w świecie zewnętrznym po okresie prenatalnym, ale często właśnie takie zmiany budzą niepokój u rodziców.
W książce wyjaśnione są podstawy pierwszych ważnych umiejętności w sytuacjach trudnych, chociażby zasady pierwszej pomocy. To właśnie one wśród umiejętności praktycznych każdego rodzica, powinny być znacznie ważniejsze niż zakup kolejnych gadżetów... W kwestii podstaw pierwszej pomocy autorkę wspomagają dwie doświadczone ratowniczki medyczne.
W drugiej części położna przekazuje całą wiedzę o laktacji i stara się pomóc zrozumieć jej mechanizmy oraz odkryć podstawy sukcesu karmienia piersią, zarówno po stronie mamy jak i dziecka.
Karmienie, które wydaje się naturalne i instynktowne, początkowo może nie być prostym dla nas zjawiskiem, bo wymaga wiedzy i czasu oraz ogromu wsparcia. Walka z laktacyjnymi mitami to także ważny element w przygotowaniu się do karmienia piersią.
Skupienie się na dziecku jest istotne, ale równie ważne są odpoczynek i regeneracja mamy w tym intensywnym, nowym dla niej okresie. A może sobie w tym pomóc prostymi technikami pracy z ciałem.
Położna Izabela Dembińska zaprasza tym razem w podróż po świecie noworodków, zaprasza wspólnie z zaprzyjaźnionymi specjalistami z zakresu osteopatii pediatrycznej, fizjoterapii kobiecej i ratownictwa medycznego.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

W jakim terminie ma ukazać się książka Pierwsze chwile z noworodkiem. Położna Izabela Dembińska?

Książka Pierwsze chwile z noworodkiem. Położna Izabela Dembińska będzie udostępniona 11 marca 2020 (data premiery w Polsce). Aby zmienić wyświetlaną datę należy kliknąć w odpowiednią flagę. W ustawieniach konta można zmienić domyślnie wyświetlany region dla premier z różnych kategorii.

W jaki sposób można obserwować aktualne wiadomości o premierze?

Aby otrzymywać najnowsze informacje o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Informacje o zmianach zostaną wysłane na podany adres e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".

W jaki sposób mogę zarekomendować książkę innym osobom?

Premierę można polecić poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile kosztuje książka?

W celu zobaczenia ceny książki Pierwsze chwile z noworodkiem. Położna Izabela Dembińska kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę nabyć książkę Pierwsze chwile z noworodkiem. Położna Izabela Dembińska. Gdzie jest dostępny do zamówienia ten produkt?

Pierwsze chwile z noworodkiem. Położna Izabela Dembińska można kupić tutaj. Więcej sprzedawców znajduje się na liście "Gdzie kupić?".

Jakie są najnowsze raporty odnośnie książki Pierwsze chwile z noworodkiem. Położna Izabela Dembińska?

W celu sprawdzenia świeżych wieści należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

W jaki sposób mogę wystawić notę dla tego produktu?

Aby ocenić książkę należy wyznaczyć wartość w pięciopunktowej skali, a następnie zapieczętować wybór kliknięciem. Opcja ta dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

Jakim sposobem podliczono notę książki?

Premiera książki Pierwsze chwile z noworodkiem. Położna Izabela Dembińska nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który literat odpowiedzialny jest za tę książkę?

Izabela Skierska to autor tej książki. Kliknij utaj albo w nazwisko autora, żeby wyświetlić inne książki przez niego napisane.

Kto wydał tę książkę?

Wydawcą książki jest Oficyna 4eM. Aby sprawdzić inne książki wydane przez tę firmę kliknij w jej nazwę lub kliknij utaj.

Zauważyłem na waszej stronie mylne dane. W jaki sposób mogę to zgłosić?

Żeby zgłosić korektę należy uzupełnić formularz znajdujący się tutaj. Zgłosić można niepoprawne daty wydania, opisy, zwiastuny oraz obrazki.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Izabela Skierska - Pierwsze chwile z noworodkiem. Położna Izabela Dembińska? Kiedy wychodzi Izabela Skierska - Pierwsze chwile z noworodkiem. Położna Izabela Dembińska?
Data wydania książki zaplanowana została na 11.03.2020. Nowa książka Izabela Skierska z 2020 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2020 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Izabela Skierska - Pierwsze chwile z noworodkiem. Położna Izabela Dembińska data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 11 marca 2020, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie