
Iwona Feldmann - Podróż z nieznajomym. Tom 2(2024) | Powieść |


Blanka postanawia nie spotykać się już więcej z Adamem w Nowym Jorku, ale gdy dowiaduje się, że rodzina Lennoxów oskarża ją o celowe zatajenie faktu, kim jest jej ojciec, postanawia wszystko wyjaśnić. Zaprasza Adama na kolację. Czy wszystko przebiegnie tak, jak sobie zaplanowała, czy ten wieczór całkowicie zmieni ich relacje?
Adam przeżywa szok, gdy wychodzi na jaw, że Blanka jest córką jego największego konkurenta. Chce się zemścić, ale co się stanie, gdy spojrzy w brązowe oczy swojej partnerki? Jak mocno będzie biło jego serce, gdy zabierze ją na wspólny weekend i wpuści do swojego mieszkania? Czy ojciec Blanki i jej były narzeczony pozwolą na tę znajomość?
Kto zostanie zwycięzcą, a kto wielkim przegranym?
"Podróż z nieznajomym #2" to zwieńczenie historii Blanki i Adama.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Książka będzie dostępna 28 czerwca 2024 (data premiery w Polsce).
Aby śledzić aktualne wieści o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na podany adres e-mail zostaną wysłane powiadomienia o zmianach. Informacje o zmianach pojawią się również na stronie "Aktualności".
O książce można napisać znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Cenę książki Podróż z nieznajomym. Tom 2 sprawdzisz na Ceneo lub Skąpiec.
Książka Podróż z nieznajomym. Tom 2 jest do dostania tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" prezentowana jest lista sprzedawców oferujących ten produkt.
Świeże raporty znajdują się w kolumnie "Newsy", która umieszczona jest z prawej strony.
Żeby tego dokonać trzeba przyporządkować konkretną ocenę, a następnie zatwierdzić wybór kliknięciem. Jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą zagłosować.
Premiera książki Podróż z nieznajomym. Tom 2 nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Autorem książki jest Iwona Feldmann. Aby sprawdzić inne książki napisane przez tego autora kliknij w jego nazwisko lub kliknij utaj.
Wydawnictwo Krople Czasu sprawuje pieczę nad wydaniem książki. W celu wyświetlenia listy książek tego wydawcy kliknij w jego nazwę lub kliknij utaj.
Aby to zrobić należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik umieszczony jest nad polem "Informacje". Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.
28 czerwca 2024, piątek
Komentarze