środa, 12 maja

Oznaczenie treści
 

Inspirujący kurs. Jak rozwinąć swój potencjał abyś był spełniony w życiu zawodowym i osobistym

(2018)
Poradniki

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Inspirujący kurs. Jak rozwinąć swój potencjał abyś był spełniony w życiu zawodowym i osobistym

Data premiery

piątek
12.10.2018
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

"Inspirujący kurs" został przygotowany w taki sposób, aby angażował wzrok, wyobraźnię oraz zachęcał do działania. Dlatego znalazły się tutaj inspirujące cytaty ze znanych ludzi, zdjęcia przedstawiające osoby, które warto poznać, a przede wszystkim bogaty zestaw ćwiczeń ułatwiających zapamiętanie treści oraz inspirujących do przemyśleń. Dodatkowo dołączoną jest płyta z nagraniem całego kursu zawartego w książce w wykonaniu znanych aktorów: Krystyny Czubówny, Adama Ferency i Jerzego Stuhra, którzy szukają odpowiedzi m. in. na takie zagadnienia:
Jak być szczęśliwym?
Czy można być długotrwale szczęśliwym?
W jaki sposób osiągnąć stan pełnego zadowolenia z życia?
Czy możesz sam coś zrobić w tym kierunku, czy liczą się przede wszystkim warunki zewnętrzne?
Czy wszystko, co masz lub o czym marzysz, rzeczywiście jest ci do szczęścia potrzebne?
Jak odróżnić stan chwilowej przyjemności od satysfakcji, która będzie rosła z każdym rokiem twojego życia?
Jak zbadać swoje możliwości? Czy w ogóle je mamy? Jeśli tak, to czy istnieją metody, które pozwolą nam rozpoznać ogrom naszego potencjału?
Czy ludzie, którzy wyszli poza granice wytyczone dokonaniami swoich czasów, byli wyjątkowi? Co sprawiło, że realizowali własne niewiarygodne zamierzenia?
Co zrobić, byśmy i my potrafili wykorzystać zasoby naszego umysłu?
Jak poznawać siebie? W jakim stopniu jest to możliwe i czy w ogóle warto to robić?
Jakie korzyści przyniesie ci ta wiedza?
Jakich problemów pomoże uniknąć?
O czym świadczy IQ?
W jaki sposób rozwijać zalety i osłabiać wady?
Czy lepiej zadbać o rozwój mocnych stron, czy starać się wzmacniać słabe strony? Czy można pozbyć się złych nawyków i jak wykształcić te dobre?
Jak rozwinąć poczucie własnej wartości?
Co powinieneś zrobić, by poczuć się dobrze we własnej skórze?
Gdzie leżą przyczyny zbyt niskiej lub zbyt wysokiej samooceny? Jak ją ustabilizować na optymalnym poziomie?
Czy można uniknąć jej osłabienia pod wpływem negatywnych sytuacji?
W jaki sposób zneutralizować wpływ toksycznych doradców?
Jak odnaleźć wartości nadrzędne? Gdzie leżą ich źródła?
W jaki sposób istnieją wartości? Czy masz wpływ na to, które z nich znajdą się w twoim systemie wartości?
Czy potrafisz je uszeregować według ważności? Jak możesz rozpoznać nadwartość, która nadaje sens twojemu życiu?Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy ma być wydana książka Inspirujący kurs. Jak rozwinąć swój potencjał abyś był spełniony w życiu zawodowym i osobistym?

Książka Inspirujący kurs. Jak rozwinąć swój potencjał abyś był spełniony w życiu zawodowym i osobistym zostanie wydana 12 października 2018 (premiera w Polsce). W celu sprawdzenia daty z innego regionu należy wybrać odpowiednią flagę. W ustawieniach konta można zmienić domyślnie wyświetlany region dla premier z różnych kategorii.

W jaki sposób mogę obserwować aktualne wiadomości o premierze?

Aby być powiadamianym na bieżąco o aktualnościach należy dodać książkę do listy "Moje premiery". W tym celu kliknij w opcję "Obserwuj premierę" dostępną na pasku z opcjami. Na podany adres e-mail zostaną wysłane powiadomienia o zmianach. Informacje o zmianach pojawią się również na stronie "Aktualności".

Chcę napisać o książce znajomym. Jak tego dokonać?

O książce można powiedzieć innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Za ile zamówię książkę?

W celu sprawdzenia ceny książki Inspirujący kurs. Jak rozwinąć swój potencjał abyś był spełniony w życiu zawodowym i osobistym kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę kupić książkę Inspirujący kurs. Jak rozwinąć swój potencjał abyś był spełniony w życiu zawodowym i osobistym. W którym miejscu jest dostępny do kupienia ten tytuł?

Książka jest do kupienia tutaj. Produkt można znaleźć w sklepach znajdujących się w zakładce "Gdzie kupić?".

Na jakiej stronie mogę sprawdzić najnowsze wieści dotyczące książki Inspirujący kurs. Jak rozwinąć swój potencjał abyś był spełniony w życiu zawodowym i osobistym?

Aby przeglądnąć najświeższe komunikaty należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.

Chcę ocenić ten tytuł. Jak mogę to zrobić?

Żeby ocenić książkę należy wybrać właściwą wartość w skali 1-5, a następnie zaznaczyć wybór kliknięciem. Swój głos mogą oddać jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Na jakiej podstawie zliczona została nota książki?

Premiera książki Inspirujący kurs. Jak rozwinąć swój potencjał abyś był spełniony w życiu zawodowym i osobistym nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który literat odpowiedzialny jest za tę książkę?

Opracowanie zbiorowe jest twórcą książki. Żeby zobaczyć jakie inne książki zostały napisane przez tego autora należy kliknąć utaj albo przejść do pola "Informacje" i kliknąć w nazwisko pisarza.

Jaka firma planuje wydać tę książkę?

Książka ma być wydana przez MT Biznes. Aby sprawdzić inne książki wydane przez tę firmę kliknij w jej nazwę lub kliknij utaj.

Odnalazłem na stronie nieprecyzyjne dane. W jaki sposób można je skorygować?

W tym celu należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę" umieszczony nad polem "Informacje". Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Inspirujący kurs. Jak rozwinąć swój potencjał abyś był spełniony w życiu zawodowym i osobistym? Kiedy wychodzi Inspirujący kurs. Jak rozwinąć swój potencjał abyś był spełniony w życiu zawodowym i osobistym?
Data wydania książki zaplanowana została na 12.10.2018. Nowa książka Opracowanie zbiorowe z 2018 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2018 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Inspirujący kurs. Jak rozwinąć swój potencjał abyś był spełniony w życiu zawodowym i osobistym data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 12 października 2018, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie