
Indios Bravos - Cały czas(2020) | Reggae |


To okolicznościowa płyta, wydana z okazji okrągłego jubileuszu Indios Bravos (20 lecie powstania i wydania płyty Part One), stanowi nietuzinkowe podsumowanie tych rocznic. Nie jest to typowe "best of". Zamiast takiej oczywistości znajdziemy tu wersje alternatywne i koncertowe piosenek, a także kompozycje premierowe. Są utwory dobrze znane wszystkim fanom Banacha, jak "Nie pytaj" i "Wyjątkowo ważna", wykonane w wersjach akustycznych, ale też bardzo rozbudowany, pełen improwizowanego luzu "Mental Revolution", pokazujący fenomen koncertów zespołu. Znajdziemy tu świetnie gitarowo-płynącą wersję "Dróg", a także rewelacyjną (nową, nigdy nie publikowaną) wersję "Wu-wei".
Posłuchajcie koncertowych "Mówię ci że" Tiltu oraz "To co czujesz, to co wiesz" Brygady Kryzys.
Premierę na płycie mają dwa utwory: znany z singla "Nie chcę (takie moje prawo)", ugruntowujący styl cyber reggae, oraz "Po drugiej stronie rzeki", który fani pamiętają z koncertów Indios Bravos sprzed zawieszenia działalności.
Produkcja muzyczna i realizacja: Piotr Banach
Lista utworów:
1. Nie chcę (takie moje prawo)
2. Po drugiej stronie rzeki
3. Kostuchna
4. O poranku
5. Nie pytaj - koncert akustyczny
6. Wolałbym nie - koncert akustyczny
7. Wu-wei - wersja alternatywna
8. It's my way - wersja alternatywna
9. Drogi - koncert
10. Run run run - wersja alternatywna
11. Mówię ci że - koncert
12. Wyjątkowo ważna - koncert akustyczny
13. To co czujesz, to co wiesz - koncert akustyczny
14. Mental revolution - koncert akustyczny

Płyta zostanie wydana 18 grudnia 2020 (data premiery w Polsce).
Aby śledzić bieżące komunikaty o płycie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach wysłane zostaną we wiadomości e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".
Płytę polecić można poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Żeby zobaczyć jaka jest cena płyty kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.
Płyta jest do zakupu tutaj. Sklepy sprzedające ten produkt znajdują się po prawej stronie.
W celu znalezienia najnowszych komunikatów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.
Aby to zrobić trzeba wyznaczyć należytą ocenę od 1 do 5, a następnie oznaczyć wybór kliknięciem. Tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą oddać swój głos.
Premiera płyty Cały czas nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Indios Bravos to osoba odpowiedzialna za stworzenie płyty. Pozostałe płyty nagrane przez tego artystę można znaleźć utaj lub też klikając w jego nazwę znajdującą się w polu "Informacje".
Wytwórnia Universal czuwa nad wydaniem płyty. Lista płyt wydanych przez tę firmę znajduje się utaj.
Poprawkę można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" dostępnej nad polem "Informacje". Zgłosić można niepoprawne daty wydania, opisy, zwiastuny oraz obrazki.
18 grudnia 2020, piątek
Komentarze