środa, 23 sierpnia

Oznaczenie treści
 

Ina May Gaskin - Poród naturalny

(2012)
Poradniki

Obserwuj premierę
Poleć znajomemu
Oceń:

Oceń:


Ina May Gaskin - Poród naturalny

Data premiery

piątek
03.02.2012
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

W tej książce znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by poród był dla ciebie najpiękniejszym doświadczeniem. Na podstawie ponad trzydziestoletniego doświadczenia w pracy położnej Ina May Gaskin, sławna w swoim kraju i nie tylko, amerykańska położna, dzieli się dobrodziejstwami i radościami naturalnego porodu, ukazując kobietom, jak ufać odwiecznej mądrości własnego ciała tak, by poród był dla nich cudownym doświadczeniem. Książka opiera się o model położnictwa skoncentrowanego na kobiecie, dając kobietom w ciąży zrozumiałą informację na temat wszystkich ważnych połączeń pomiędzy ciałem i umysłem, pozwalających przebyć poród bez zbędnych medycznych interwencji.
Pełna inspisujących historii porodowych i praktycznych rad, książka "Poród naturalny" jest bezcennym źródłem wiedzy:- o metodach zmniejszania bólu porodowego bez zastosowania leków, w tym o roli masażu i dotyku,- o tym, co tak naprawdę dzieje się z matką i dzieckiem podczas porodu,- o porodzie orgazmicznym, który jest w pełni przyjemnym doświadczeniem- o tym, czym jest epizjotomia i czy jest rzeczywiście potrzebna,- o popularnych metodach wywoływania porodu i o tym, których z nich należy koniecznie uniknąć,- o metodach zmniejszenia do minimum ryzyka interwencji medycznych w czasie porodu,- o tym, jak uniknąć krwotoku  i depresji po porodzie,- o ryzyku, jakie niesie znieczulenie i cięcie cesarskie, i o tym wszystkim, czego lekarz może ci nie powiedzieć,- o tym, jak powinna wyglądać współpraca między kobietą a lekarzem i położną,- o tym, jak stworzyć najlepsze, wygodne i bezpieczne środowisko dla rodzącej i jej dziecka, nawet w szpitalu,- o wielu innych ważnych sprawach.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Ina May Gaskin - Poród naturalny? Kiedy wychodzi Ina May Gaskin - Poród naturalny?
Data wydania książki zaplanowana została na 03.02.2012. Nowa książka Ina May Gaskin z 2012 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2012 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Ina May Gaskin - Poród naturalny data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 3 lutego 2012, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie