
Henryka Radziejewska-Semków - O humorze i u/śmiechu. Jak rozśmieszać siebie i innych(2022) | Nauka |


Śmiech i uśmiech to uniwersalny wyraz emocji, który rozumieją ludzie na całym świecie. Henryka Radziejowska-Semków, ekspertka w dziedzinie gelotologii (nauki o śmiechu), napisała niniejszy przewodnik po tym wyjątkowym zjawisku, zaadresowany do bardzo szerokiej rzeszy odbiorców – od naukowców, terapeutów i pedagogów po osoby zwyczajnie zainteresowane zagadnieniem u/śmiechu.
To niezwykłe kompendium wiedzy dla tych, którzy lubią się śmiać, jak i tych, którzy mają problem z uśmiechaniem się na co dzień – pełne porad i wskazówek, jak śmiać się częściej i dlaczego warto to robić. Zawiera arcyciekawy rys historyczny fenomenu, jakim jest u/śmiech, oraz obszerny zestaw ćwiczeń do wykorzystania zarówno w domu, jak i na zajęciach z różnymi grupami.
Skąd wziął się u/śmiech? Czy kiedyś śmialiśmy się inaczej niż dzisiaj? Co zrobić, by wywołać uśmiech na twarzy swojej i innych? Czy warto śmiać się częściej? Jakie korzyści, oprócz dobrego humoru, przynosi nam u/śmiech? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziemy na kartach tej niecodziennej książki.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Książka O humorze i u/śmiechu. Jak rozśmieszać siebie i innych ma ukazać się 10 lutego 2022 (data wydania w Polsce).
Aby otrzymywać najnowsze komunikaty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Zmiany można zobaczyć na stronie "Aktualności" lub otrzymać powiadomienie we wiadomości e-mail.
Można to zrobić klikając przycisk "Lubię to!" lub ysyłając e-mail do znajomych. Obydwie te opcje umieszczone są na pasku w górnej części strony.
Aby dowiedzieć się ile należy wydać na książkę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.
Książka O humorze i u/śmiechu. Jak rozśmieszać siebie i innych jest do kupienia tutaj. Więcej sprzedawców znajduje się na liście "Gdzie kupić?".
W celu obejrzenia najświeższych informacji należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.
Aby tego dokonać trzeba zaznaczyć należytą ocenę w pięciopunktowej skali, a następnie zapieczętować wybór kliknięciem. Głos mogą oddać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.
Premiera książki O humorze i u/śmiechu. Jak rozśmieszać siebie i innych nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Henryka Radziejewska-Semków jest twórcą książki. Żeby poznać inne utwory od tego autora należy kliknąć utaj albo kliknąć w jego nazwisko w zakładce "Informacje".
Wydawnictwo Prime Books jest odpowiedzialne za wydanie książki. W celu wyświetlenia listy książek tego wydawcy kliknij w jego nazwę lub kliknij utaj.
Korektę można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" znajdującej się nad polem "Informacje". Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.
10 lutego 2022, czwartek
Komentarze