wtorek, 7 grudnia

Oznaczenie treści
 

Harrison Ferrone - Stwórz grę w Unity, a nauczysz się programowania w C#! Pisanie kodu, które sprawia radość

(2021)
IT

Obserwuj premierę
Ocena:


Harrison Ferrone - Stwórz grę w Unity, a nauczysz się programowania w C#! Pisanie kodu, które sprawia radość

Data premiery

wtorek
02.11.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Informatyka
Ranking:
1189   2254

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Unity jest zaawansowanym środowiskiem przeznaczonym do tworzenia gier 3D. Równocześnie może stanowić początek wspaniałej przygody z C#, który jest nowoczesnym i wszechstronnym językiem programowania. Taka ścieżka nauki pozwala na uniknięcie niezrozumiałego dla początkujących żargonu czy niejasnej logiki programowania. Poszczególne konstrukcje języka i ich zastosowanie nagle stają się proste - dzięki niestandardowym skryptom pisanym w C# można rozszerzyć możliwości Unity i tworzyć wciągające, świetnie wyglądające gry. Oto sposób na przyjemną i angażującą, a przy tym skuteczną naukę programowania!
To piąte, uzupełnione i zaktualizowane wydanie cenionego podręcznika, dzięki któremu poznasz od podstaw koncepcje programowania w języku C#, dowiesz się, czym są zmienne i klasy, a także jakie są zasady programowania zorientowanego obiektowo. Po zapoznaniu się z elementarzem C# przejdziesz do tworzenia gier w Unity. Nauczysz się tworzyć skrypty obsługi prostej mechaniki gry i zdobędziesz praktyczne doświadczenie w programowaniu zgodnym z najlepszymi praktykami kodowania. A tym samym wejdziesz na wyższy poziom w zakresie posługiwania się Unity i językiem C#. Po uważnej lekturze zdobędziesz umiejętności potrzebne do realizacji projektów własnych gier w Unity i C#.
W książce między innymi:
precyzyjne przykłady przydatne w nauce podstaw programowania w języku C#,
skrypty i ich implementacja w Unity,
tworzenie podstawowych mechanizmów gier,
interfejsy, klasy abstrakcyjne, stosy, kolejki, obsługa wyjątków i błędów w C#,
podstawy sztucznej inteligencji do zastosowania w grach.
Ciekawość to pierwszy krok do programowania!
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Harrison Ferrone - Stwórz grę w Unity, a nauczysz się programowania w C#! Pisanie kodu, które sprawia radość? Kiedy wychodzi Harrison Ferrone - Stwórz grę w Unity, a nauczysz się programowania w C#! Pisanie kodu, które sprawia radość?
Data wydania książki zaplanowana została na 02.11.2021. Nowa książka Harrison Ferrone z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Harrison Ferrone - Stwórz grę w Unity, a nauczysz się programowania w C#! Pisanie kodu, które sprawia radość data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 2 listopada 2021, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie