wtorek, 18 stycznia

Oznaczenie treści
 

Hans Christian Andersen - Piesza podróż z kanału Holmen na wschodni cypel wyspy Amager w latach 1828 i 1829

(2018)
Powieść

Obserwuj premierę
Ocena:


Hans Christian Andersen - Piesza podróż z kanału Holmen na wschodni cypel wyspy Amager w latach 1828 i 1829

Data premiery

poniedziałek
10.02.2020
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Powieść
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

"Piesza podróż" to debiut prozatorski 24-letniego Andersena, brawurowa opowieść fantastyczna o fascynacji młodego autora literaturą, będąca zarazem zapowiedzią jego późniejszej twórczości. Czytelnik zauważy nie tylko motywy, ale i myśli pisarza o świecie i kondycji człowieka, które później znajdą wyraz w jego baśniach i opowieściach. Znakomita lektura dla miłośników twórczości wielkiego Duńczyka.
Tłumaczka jest autorką przekładu wszystkich Baśni i opowieści H. Ch. Andersena oraz jego Dzienników 1825-1875, i laureatką Nagrody Literackiej GDYNIA 2019.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Hans Christian Andersen - Piesza podróż z kanału Holmen na wschodni cypel wyspy Amager w latach 1828 i 1829? Kiedy wychodzi Hans Christian Andersen - Piesza podróż z kanału Holmen na wschodni cypel wyspy Amager w latach 1828 i 1829?
Data wydania książki zaplanowana została na 10.02.2020. Nowa książka Hans Christian Andersen z 2018 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2020 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Hans Christian Andersen - Piesza podróż z kanału Holmen na wschodni cypel wyspy Amager w latach 1828 i 1829 data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 10 lutego 2020, poniedziałek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie