środa, 23 września

Oznaczenie treści
 

Gustaw Herling-Grudziński - Dzieła zebrane. Tom 6. Opowiadania wszystkie. Część 2

(2018)
Powieść

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Gustaw Herling-Grudziński - Dzieła zebrane. Tom 6. Opowiadania wszystkie. Część 2

Data premiery

środa
07.03.2018
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Powieść
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Wydanie krytyczne "Dzieł zebranych" jednego z największych pisarzy polskich XX wieku, współzałożyciela i wieloletniego członka redakcji "Kultury"paryskiej, autora wielkich świadectw minionego wieku: "Innego Świata" oraz "Dziennika pisanego nocą". Edycja obejmie całość twórczości Gustawa Herlinga-Grudzińskiego –oprócz tekstów znanych już polskiemu czytelnikowi znajdą się w niej utwory rozproszone, artykuły, wywiady, a także zdjęcia pochodzące z archiwum pisarza. Po pierwszych trzech tomach, zawierających recenzje, szkice i rozprawy literackie, następne części ukazują się w kolejności niechronologicznej. Tym razem w ręce czytelników oddanotom szósty "Dzieł", będący jednocześnie dopełnieniem wydanego rok temu tomu piątego i zbierający pozostałe opowiadania ze spuścizny literackiej Gustawa Herlinga-Grudzińskiego (w tym odnalezione w archiwum pisarza, opublikowane już po jego śmierci utwory "Wędrowiec cmentarny" oraz "Wiek biblijny i śmierć"). "Dzieła zebrane" w sumie ukażą się w trzynastu tomach, których edycję Wydawnictwo Literackie oraz opracowujący wydanie krytyczne Instytut Badań Literackich PAN planują zakończyć w 2019 roku, by uczcić w ten sposób rok setnych urodzin Gustawa Herlinga-Grudzińskiego.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy ma ukazać się książka Dzieła zebrane. Tom 6. Opowiadania wszystkie. Część 2?

Książka Dzieła zebrane. Tom 6. Opowiadania wszystkie. Część 2 ma ukazać się 7 marca 2018 (premiera w Polsce). Daty z innych regionów można wyświetlić klikając w odpowiednie flagi. Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować w "Ustawieniach serwisu".

Chcę dostawać komunikaty o zmianach dotyczących książki. Jak tego dokonać?

Aby dostawać komunikaty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na stronie "Aktualności" zostaną opublikowane zmiany, które zaszły w obserwowanych premierach, a powiadomienie zostanie wysłane we wiadomości e-mail.

Czy dostępna jest możliwość zarekomendowania książki znajomym?

Książkę można polecić znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

W jakiej cenie nabędę książkę?

Aby zobaczyć ile należy zarezerwować na książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę zamówić książkę Dzieła zebrane. Tom 6. Opowiadania wszystkie. Część 2. W którym miejscu można nabyć ten produkt?

Książka jest do zakupu tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" znajdują się wszystkie sklepy, w których można znaleźć ten produkt.

W którym miejscu sprawdzę bieżące raporty odnośnie książki?

Bieżące wiadomości można przeglądnąć w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

W jaki sposób mogę wystawić notę dla tej książki?

Żeby to zrobić trzeba wskazać ocenę w skali od 1 do 5, a następnie zaakceptować wybór kliknięciem. Opcja ta dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

Na jakiej podstawie wyliczono notę książki?

Premiera książki Dzieła zebrane. Tom 6. Opowiadania wszystkie. Część 2 nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który pisarz stworzył tę książkę?

Gustaw Herling-Grudziński to autor tej książki. Aby zobaczyć listę utworów napisanych przez tego autora kliknij w jego nazwisko w polu "Informacje" lub kliknij utaj.

Jaka firma planuje wydać tę książkę?

Książka została wydana przez Literackie. Aby sprawdzić inne książki wydane przez tę firmę kliknij w jej nazwę lub kliknij utaj.

Na tej stronie napisane są błędne informacje. Gdzie mogę zgłosić poprawkę?

Żeby zgłosić błąd należy kliknąć tutaj i wysłać wypełniony formularz. Poprawić można nieprawidłowe daty, opisy, okładki oraz dodać nowe trailery.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Gustaw Herling-Grudziński - Dzieła zebrane. Tom 6. Opowiadania wszystkie. Część 2? Kiedy wychodzi Gustaw Herling-Grudziński - Dzieła zebrane. Tom 6. Opowiadania wszystkie. Część 2?
Data wydania książki zaplanowana została na 07.03.2018. Nowa książka Gustaw Herling-Grudziński z 2018 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2018 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Gustaw Herling-Grudziński - Dzieła zebrane. Tom 6. Opowiadania wszystkie. Część 2 data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 7 marca 2018, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie