piątek, 21 lutego

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Ostatnie premiery

GRY


Filtrowanie:
Do:
Luty 2020
Wii

Według daty

Polska

23.10.2014

Platformy:
Producent:
Ranking:
-   -
Just Dance 2015 to gra taneczna, wykorzystująca sensory PSMove i Kinect. Dzięki nim gracz stara się powtórzyć ruchy postaci na ekranie. Grać mogą równocześnie nawet cztery osoby, co jest poważnym osiągnięciem technologicznym w kontekście śledzenia ruchów przez sensor Kinect.

10.10.2014

Platformy:
Producent:
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera gry 'Skylanders Trap Team' zapowiadana jest na 10.10.2014 (Polska).

FIFA 15 (2014)

25.09.2014

Platformy:
Producent:
Ranking:
-   -
EA SPORTS FIFA 15 ożywia futbol z niebywałą dbałością o detale, aby gracze mogli poczuć piłkarskie emocje jeszcze silniej niż kiedykolwiek dotąd!

Inteligencja emocjonalna
Po raz pierwszy w historii gier piłkarskich zawodnicy będą zapamiętywać przebieg meczu i okazywać różne emocje w zależności od bieżących wydarzeń. Przygotowaliśmy ponad 600 emocjonalnych reakcji, dzięki czemu zawodnicy będą realistycznie reagować, tak jak na co dzień, w ważnych momentach meczu — po nieudanym odbiorze, zmarnowanej okazji bramkowej czy zdobyciu ważnej bramki.

Dynamiczna prezentacja meczu
...

18.10.2013

Platformy:
Ranking:
-   -
Czy możesz znaleźć idealne dopasowanie?
Od pokoleń oddziały SWAP Force broniły wulkanu, który zaopatrywał magię Skylandsów. Było tak do momentu, gdy epicka bitwa pojmała ich w erupcji, która wysadziła ich oddzielnie, wysłała ich na Ziemię i nadała im możliwości zamiany mocy.

Tylko ty możesz zmieszać i połączyć ich szczyty i dna, umieścić je na nowym Portalu Mocy i ocalić Skylandsów.

04.10.2013

Platformy:
Producent:
Ranking:
-   -
Just Dance 2014 to gra taneczna, wykorzystująca sensory PSMove i Kinect. Dzięki nim gracz stara się powtórzyć ruchy postaci na ekranie. Grać mogą równocześnie nawet cztery osoby co jest poważnym osiągnięciem technologicznym w kontekście śledzenia ruchów przez sensor Kinect.
Grę można uzupełniać o nowe utwory ściągnięte z sieci.

Cechy gry:
- Ponad 40 hitów światowych list przebojów w opracowaniu naszych choreografów pozwoli na rozkręcenie imprezy i wprowadzi każdego w zabawowy nastrój.

...

FIFA 14 (2013)

26.09.2013

Platformy:
PS3, X360, PC, PS2, PSP, Wii, 3DS, PSV
Producent:
Ranking:
-   -
Perfekcyjny strzał. Przygotuj idealne uderzenie
Nowy system wykańczania akcji. Piłkarze potrafią teraz wybrać odpowiedni kąt i sposób dobiegnięcia do piłki, aby oddać perfekcyjny strzał. Gole dają jeszcze większą satysfakcję! W razie potrzeby można też uderzyć piłkę bez przygotowania, nawet w przypadku utraty równowagi.

Chroń piłkę. Zdominuj środek pola i narzuć swoje tempo
Nie dopuszczaj obrońców do piłki i drybluj przy dowolnej szybkości. Konstruuj akcje w środku pola i kontroluj tempo meczu. Walcz o pozycję przed otrzymaniem piłki, a potem wymiń obrońców i wyprowadź szybką...

23.08.2013

Platformy:
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera gry 'Disney Infinity' zapowiadana jest na 23.08.2013 (Polska).

28.02.2013

Platformy:
Wii
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera gry 'Retro City Rampage' zapowiadana jest na 28.02.2013 (Polska).

Platformy:
Ranking:
-   -
Epic Mickey 2 to kontynuacja hitu Warrena Spectora w nowej odsłonie. Poprzednia część gry odniosła ogromny sukces i sprzedała się na całym świecie w ponad 3 000 000 egzemplarzy! Fanów Myszki Miki ucieszy z pewnością fakt, że druga część produkcji dostępna będzie w pełnej polskiej wersji językowej na PC i konsole. Jest to największa lokalizacja w historii gier dziecięcych w Polsce – przetłumaczono i zdubbingowano ponad 10 000 kwestii dialogowych dla 20 postaci głównych oraz 50 postaci drugoplanowych! Głosów użyczyły największe gwiazdy, wśród których usłyszymy m.in. Krzysztofa...

23.11.2012

Platformy:
PS3, X360, PC, Wii
Ranking:
-   -
Gra LEGO Władca Pierścieni bazuje na filmowej trylogii „Władca Pierścieni" i rozwija główne wątki fabularne filmów „Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia", „Władca Pierścieni: Dwie Wieże" i „Władca Pierścieni: Powrót Króla". Gracze zostają wciągnięci we wspaniałą przygodę przepełnioną humorem i nieskończoną różnorodnością klocków LEGO. Frodo jest zmuszony opuścić swój bezpieczny dom, aby stawić czoła niebezpiecznemu zadaniu zniszczenia starożytnego magicznego pierścienia, którego istnienie zagraża całemu światu. Pierścień jednak poszukuje swojego władcy ......

WWE 13 (2012)

02.11.2012

Platformy:
Producent:
Ranking:
-   -
WWE ’13 to najbardziej autentyczna, kompletna i dynamiczna gra z serii, dodatkowo ulepszona technologią WWE Live, czyli zupełnie nowym systemem prezentacji i dźwięku, zaprojektowanym tak, by zaoferować graczom najbardziej realistyczny i przekonujący komentarz, efekty dźwiękowe oraz reakcje publiczności, jakie kiedykolwiek pojawiły się w grze WWE. Dodatkowo gracze będą mogli przeżyć niesamowity spektakl zawodów WWE na żywo, dzięki przykuwającym uwagę „spektakularnym momentom”, takim jak walki poza ringiem czy rozbijanie przeszkód.

WWE ’13 to również pierwsza kampania fabularna dla...

19.10.2012

Platformy:
Producent:
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera gry 'Skylanders Giants' zapowiadana jest na 19.10.2012 (Polska).

NBA 2K13 (2012)

05.10.2012

Platformy:
PS3, X360, PSP, Wii, PC
Producent:
Ranking:
-   -
NBA 2K12 sprzedało się na całym świecie w ponad 5 milionach egzemplarzy i otrzymało ponad 25 nagród za „Najlepszą Sportową Grę Roku”. Ponownie 2K Sports nie zamierza zawieść swoich fanów i kolejną część serii uczynić jeszcze lepszą od poprzedniej. W tym celu podjęto współpracę z legendarnym Jayem Z, który przejął w projekcie rolę producenta wykonawczego, by przyćmić wszystkie inne gry sportowe i wynieść wirtualny parkiet na niespotykany dotąd poziom. NBA 2K13, wraz z ulepszonym trybem MyCareer, pozwoli graczom postawić naprzeciwko siebie największe gwiazdy w historii NBA i...

04.10.2012

Platformy:
Producent:
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera gry 'Just Dance 4' zapowiadana jest na 04.10.2012 (Polska).

FIFA 13 (2012)

27.09.2012

Platformy:
PS3, X360, PC, Wii, 3DS, PSV, PSP, PS2
Producent:
Ranking:
-   -
FIFA 13 oddaje dramatyzm i nieprzewidywalność prawdziwej piłki nożnej dzięki rewolucyjnym zmianom w pięciu obszarach: sztucznej inteligencji, dryblingu, panowania nad piłką i kontaktu fizycznego miedzy zawodnikami. W tym roku gra doczeka się największych zmian w historii serii. Gracze będą toczyć prawdziwe walki o posiadanie piłki na całym boisku oraz cieszyć się swoboda w kreatywnym wyprowadzaniu ataków i na własnej skórze odczują pełnie dramatyzmu i nieprzewidywalności tego sportu.

Inteligencja ofensywna:
Zawodnicy będą uważnie analizować możliwości taktyczne, ciężej pracować na...


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
PC PlayStation 4 Xbox One Switch PlayStation 5 Xbox Series X Xbox 360 PlayStation 3 PlayStation 2 PS Vita PSP Wii U Wii Nintendo 3DS Nintendo DS Smartfony Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery gier"?
Kiedy premiera gier komputerowych PC oraz premiery gier wideo na konsole? Prezentujemy informacje o tym kiedy wychodzą i jaka jest aktualna data premiery gier komputerowych i konsolowych. Kategoria obejmuje między innymi następujące platformy: gry PC Windows, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation Vita, Nintendo 3DS, Nintendo Wii U. Publikujemy także zwiastuny, gameplay trailery, teasery i klipy oraz obrazki, screenshoty i okładki z nowych gier wideo. Informujemy również o aktualnych doniesieniach, zapowiedziach gier, beta-testach, dodatkowej zawartości DLC (Downloadable Content) i newsach związanych z branżą elektronicznej rozrywki. Nadchodzące premiery gier 2020 w tej kategorii mają na bieżąco uaktualnianą datę wydania.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Platformy:
Wii


Reklama

 Ranking

Platformy:
Wii


 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
PC
PlayStation 4
Xbox One
Switch
PlayStation 5
Xbox Series X
Xbox 360
PlayStation 3
PlayStation 2
PS Vita
PSP
Wii U
Wii
Nintendo 3DS
Nintendo DS
Smartfony
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail