
Graham Masterton - Nawet diabeł go nie chce(2025)Graham Masterton - Pay Back The Devil | Sensacja |


TEJ KOBIETY NIE DA SIĘ POWSTRZYMAĆ. KATIE MAGUIRE POWRACA!
W Cork dochodzi do serii zamachów bombowych, które wywołują chaos w mieście i budzą strach mieszkańców. Nikt nie wie, kto jest za nie odpowiedzialny i jaki jest motyw sprawców.
MORDERCZA KRUCJATA
Eksplozja budynku w śródmieściu Cork budzi grozę wśród miejscowej społeczności. W wybuchu giną dwie osoby i choć początkowo uważa się, że ich śmierć jest tragicznym skutkiem wycieku gazu – przeszłość ofiar sugeruje coś innego.
TERROR Z PRZESZŁOŚCI
Cel ataków wydaje się jasny: Dripsey Dozen, grupa stworzona przez potomków pięciu lokalnych bojowników IRA, którzy zostali straceni za swoje zbrodnie w 1921 roku.
POLICYJNY SPISEK
Chociaż jednak ocalałych członków grupy umieszczono w bezpiecznych i ściśle tajnych kryjówkach, zamachy nie ustają. Najwyraźniej któryś z funkcjonariuszy z posterunku na Anglesea Street jest kretem i dostarcza poufnych informacji terroryście.
Zawieszona w czynnościach detektyw Katie Maguire ma szansę wrócić do służby – i powstrzymać szalonego sprawcę przed całkowitym zniszczeniem Cork...
Dwunasta część cyklu kryminalnego z detektyw Katie Maguire.
Jeden z najbardziej ekscytujących brytyjskich autorów powieści kryminalnych.
Jeśli jeszcze nie znacie tej serii, najwyższy czas po nią sięgnąć.
„Daily Mail”
Solidny thriller z wspaniale wykreowaną bohaterką.
„Irish Independent”
Graham Masterton zna się na opowiadaniu historii.
„New York Journal of Books”
Każdy fan zagadek kryminalnych powinien sięgnąć po tę książkę.
„Irish Examiner”
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Książka ma zostać wydana 26 lutego 2025 (premiera w Polsce).
Aby śledzić najświeższe doniesienia o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach zostaną wysłane na e-mail oraz pojawią się na stronie "Aktualności".
Premierę można zasugerować innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Żeby sprawdzić ile trzeba zarezerwować na książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.
Książkę Nawet diabeł go nie chce można zamówić tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" prezentowana jest lista sprzedawców oferujących ten produkt.
W celu przeglądnięcia świeżych informacji należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.
Aby to zrobić należy nadać należytą ocenę w skali 1-5, a następnie zatwierdzić wybór kliknięciem. Swój głos mogą oddać jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu.
Premiera książki Nawet diabeł go nie chce nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Graham Masterton to autor tej książki. W celu wyświetlenia listy utworów tego autora przejdź do pola "Informacje" i kliknij w jego nazwisko albo kliknij utaj.
Książka zostanie wydana przez Albatros. Kliknięcie utaj spowoduje wyświetlenie listy innych książek od tego wydawcy. Z funkcji tej można również skorzystać udając się do pola "Informacje" i klikając w nazwę wydawnictwa.
Aby to zrobić należy skorzystać z opcji "zgłoś poprawkę" znajdującej się nad polem "Informacje". Zgłaszać można błędne daty premiery, opisy, okładki lub plakaty oraz zwiastuny.
26 lutego 2025, środa
Komentarze