środa, 6 grudnia

Oznaczenie treści
 

Giulia Binando Melis - Dziewczynka, która ziała ogniem

(2023)
Powieść

Obserwuj premierę
Ocena:


Giulia Binando Melis - Dziewczynka, która ziała ogniem

Data premiery

środa
20.09.2023
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Powieść
Ranking:
713   1479

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Poruszający debiut, który na długo pozostanie w sercach czytelników.Prawa do tłumaczenia sprzedano wydawnictwom w całej Europie.Chociaż na co dzień spotykamy smoki tylko w baśniach, siłą dorównują im pacjenci walczący z poważnymi, często śmiertelnymi chorobami. Historie tych wojowników to jednak nie wymyślone opowiastki, lecz całkowicie rzeczywiste, pełne cierpienia pola bitwy.Martina kocha książki, świetliki i tuńczyka w puszce. Diagnoza skazuje ją na długotrwały pobyt w szpitalu oraz bolesne badania. Tym, co pomaga jej przetrwać, jest wyobraźnia – zmieniając się w smoka, nabiera odwagi i mocy potrzebnych do walki z chorobą. Odnajduje też wsparcie w osobie Lorenza, chłopca leczonego na tym samym oddziale. Dzięki nawiązanej przyjaźni dzieci czują, że mogą zrobić wszystko, a co najważniejsze – odzyskać zdrowie i wrócić do świata poza szpitalem."Dziewczynka, która ziała ogniem" to pełna emocji historia choroby przeżywanej przez dziecko i widzianej oczami dziecka. Przypomina nam, że możemy przetrwać nawet najtrudniejsze sytuacje, jeśli tylko pozwolimy prowadzić się wyobraźni oraz prawdziwej przyjaźni.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Giulia Binando Melis - Dziewczynka, która ziała ogniem? Kiedy wychodzi Giulia Binando Melis - Dziewczynka, która ziała ogniem?
Data wydania książki zaplanowana została na 20.09.2023. Nowa książka Giulia Binando Melis z 2023 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2023 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Giulia Binando Melis - Dziewczynka, która ziała ogniem data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 20 września 2023, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie