
Git(2015) | Kino |


Jakub M. słynny mąciciel (Włodzimierz Matuszak) – przywódca w zakładzie karnym w Łęczycy zostaje zamordowany. Ze wstępnych przesłuchań i akt sprawy wynika, że była to zemsta okaleczonego współwięźnia, Grzegorza R. Tydzień wcześniej Jakub M. udzielił wywiadu telewizyjnego. Dziennikarz śledczy, który z nim rozmawiał postanawia dojść do prawdy. Wywiad z mordercą odkryje szokujący bieg zdarzeń.

Film Git w kinach debiutował będzie 13 listopada 2015 (data premiery w Polsce).
Aby dostawać bieżące komunikaty o filmie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach wysłane zostaną we wiadomości e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".
Premierę można polecić innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Cenę filmu Git można sprawdzić na Ceneo lub Skąpiec.
Film Git można zakupić tutaj. Więcej można znaleźć w zakładce "Gdzie kupić?" znajdującej się z prawej strony.
Film aktualnie nie ma żadnych zwiastunów lub obrazków.
W celu przeczytania najświeższych newsów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.
W tym celu należy założyć nowe konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" należy zaznaczyć właściwą wartość i zapieczętować ją kliknięciem.
Premiera filmu Git nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Reżyserem filmu jest Kamil Szymański. Listę filmów nakręconych przez tego reżysera można znaleźć utaj.
Scenarzystą filmu jest Kamil Szymański. Kliknij utaj albo w nazwisko autora, żeby wyświetlić inne filmy, do których napisał on scenariusz.
Korektę można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" znajdującej się nad polem "Informacje". Zgłaszać można błędne daty premiery, opisy, okładki lub plakaty oraz zwiastuny.
13 listopada 2015, piątek
Komentarze