
Ghislaine Dulier, Berengere Delaporte - Sam i Watson przeganiają gniew(2017)Ghislaine Dulier, Berengere Delaporte - Sam & Watson. Plus forts que la colére! | Inne |


Chyba każdemu z Was zdarzyło się wpaść w nagłą złość! To samo przydarzyło się Samowi. Ale kiedy siedział naburmuszony w swoim pokoju, przyszedł do niego kot Watson i nauczył go, jak ciemne chmury niezadowolenia zamienić w słoneczny uśmiech!

Książka Sam i Watson przeganiają gniew dostępna będzie 20 lutego 2017 (premiera w Polsce).
Aby śledzić raporty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na podany adres e-mail zostaną wysłane powiadomienia o zmianach. Informacje o zmianach pojawią się również na stronie "Aktualności".
Książkę można zarekomendować innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Cenę książki można zobaczyć tutaj: Skąpiec lub Ceneo.
Książkę Sam i Watson przeganiają gniew można dostać tutaj. Wszystkie sklepy można znaleźć na liście "Gdzie kupić?" usytuowanej po prawej stronie.
W celu znalezienia nowych wieści należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.
Żeby tego dokonać należy przyporządkować właściwą ocenę od 1 do 5, a następnie potwierdzić wybór kliknięciem. Swój głos mogą oddać jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu.
Premiera książki Sam i Watson przeganiają gniew nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Autorem książki jest Ghislaine Dulier, Berengere Delaporte. Żeby zobaczyć jakie inne książki zostały napisane przez tego autora należy kliknąć utaj albo przejść do pola "Informacje" i kliknąć w nazwisko pisarza.
Wydawnictwo Adamada czuwa nad wydaniem książki. Inne książki wydane przez to wydawnictwo można znaleźć utaj albo kliknąć w jego nazwę zamieszczoną w zakładce "Informacje".
Poprawkę można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" umieszczonej nad polem "Informacje". Do poprawy zgłosić można między innymi nieaktualne daty, opisy oraz okładki.
20 lutego 2017, poniedziałek
Komentarze