wtorek, 26 maja

Oznaczenie treści
 

Gandi Ganda - Z życia wzięte

(2019)
Hip-Hop

Obserwuj premierę
Ocena:


Gandi Ganda - Z życia wzięte

Data premiery

piątek
06.12.2019
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Hip-Hop
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wytwórnia:
Odnośniki:
[dodaj]

"Tytuł oddaje charakter płyty, w skład, której wchodzi 14 premierowych kawałków, nie powiązanych ze sobą w żaden sposób. Jest to zbiór luźnych utworów opowiadających o różnych aspektach życia i stąd też taki, a nie inny tytuł. Zdjęcie do okładki zostało wykonane i obrobione przez Jagodę Waśko, a końcowy efekt zrealizował Marcina Boomski. Za oprawę muzyczną oraz miks i aranż kawałków w całości odpowiada Jakub Hejnowicz, znany bardziej jako Hirass. Materingiem materiału zająć się Arkadiusz Namysłowski.
Materiał został zarejestrowany w 2018 roku w Dill Gang studio w Warszawie pod okiem Szweda Swd. Nagranie wokali zajęło mi ok 30 godzin podczas cztero dniowego pobytu w stolicy w gościnie u Bilona. Na krążku nie usłyszycie żadnych gości, za wyjątkiem bonus tracku niespodzianki. Jedyne zaproszone osoby to Dj'e, którzy położyli w kawałkach swoje skrecze i są nimi: Dj. Rink, Dj. Soina, Dj. Simo oraz Dj. Danek. Płytę, jak dotąd, promują trzy single z teledyskami, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez słuchaczy. " - Z pozdrowieniami Gandi Ganda GandziorTworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Gandi Ganda - Z życia wzięte? Kiedy wychodzi Gandi Ganda - Z życia wzięte?
Data wydania płyty zaplanowana została na 06.12.2019. Nowa płyta Gandi Ganda z 2019 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz listę utworów (tracklista), newsy i nadchodzące single, promujące nowe dzieło artysty. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2019 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa płyta Gandi Ganda - Z życia wzięte data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 6 grudnia 2019, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie