niedziela, 16 czerwca

Oznaczenie treści
 

Gaia Vince - Stulecie nomadów. Jak współczesne wędrówki ludów zmienią świat

(2024)
Faktu

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Gaia Vince - Stulecie nomadów. Jak współczesne wędrówki ludów zmienią świat

Data premiery

środa
08.05.2024
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Literatura Faktu
Ranking:
601   973

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Zbliża się wielki przewrót. Zmieni nas i naszą planetę.

W ciągu najbliższych pięćdziesięciu lat rosnące temperatury w połączeniu z coraz większą wilgotnością sprawią, że na dużych połaciach globu – zamieszkiwanych obecnie przez 3,5 miliarda ludzi – nie będzie dało się żyć. Ogromne rzesze będą musiały szukać nowych domów. Albo sami znajdziemy się w ich gronie, albo będziemy ich przyjmować u siebie. To już się dzieje. W skali globu, w ciągu ostatniej dekady podwoiła się liczba migrantów. W miarę ocieplania się naszej planety odpowiedź na pytanie o to, co zrobić z szybko rosnącą populacją przesiedleńców, staje się coraz pilniejsza.

Nie ma wątpliwości, że stoimy w obliczu poważnego zagrożenia – jednak wciąż jesteśmy w stanie zapobiec zagładzie naszego gatunku. Możemy przetrwać, lecz będzie to wymagało migracji zaplanowanej i przemyślanej. Podobnego zadania ludzkość nigdy wcześniej się nie podjęła. Ta dramatyczna sytuacja wymaga dynamicznej reakcji, a rozwiązania są w naszych rękach.

Gaia Vince w Wieku nomadów przejrzyście i jasno opisuje skomplikowane oblicza przewrotu, jaki nas czeka, ale również precyzyjnie wskazuje rozwiązania, dzięki którym możemy przetrwać jako cywilizacja i uniknąć katastrofy.

Książka Gai Vince to lektura obowiązkowa nie tylko dla każdego polityka, ale wszystkich mieszkańców naszej planety.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy. 
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy wydana zostanie książka Stulecie nomadów. Jak współczesne wędrówki ludów zmienią świat?

Książka ma ukazać się 8 maja 2024 (premiera w Polsce). Aby zmienić wyświetlaną datę należy kliknąć w odpowiednią flagę. Domyślny region można zmienić w w ustawieniach konta.

W jaki sposób mogę obserwować aktualne doniesienia o premierze?

Aby otrzymywać najnowsze komunikaty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Informacje o zmianach zostaną wysłane na podany adres e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".

Chcę napisać o książce innym osobom. W jaki sposób mogę to uczynić?

O książce można donieść innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Jaką cenę trzeba uiścić za książkę?

Cenę książki Stulecie nomadów. Jak współczesne wędrówki ludów zmienią świat sprawdzisz na Skąpiec lub Ceneo.

Chcę kupić książkę Stulecie nomadów. Jak współczesne wędrówki ludów zmienią świat. W którym sklepie mogę zamówić ten produkt?

Stulecie nomadów. Jak współczesne wędrówki ludów zmienią świat jest do zakupu tutaj. Wszystkie sklepy sprzedające ten produkt znajdują się w polu "Gdzie kupić?".

Na jakiej stronie sprawdzę nowe informacje odnośnie książki?

Aby znaleźć bieżące doniesienia należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.

Czy mogę zaproponować ocenę dla tego produktu?

W tym celu trzeba założyć konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" trzeba nadać konkretną wartość w pięciopunktowej skali i zapieczętować ją kliknięciem.

Jak wyliczona została nota książki?

Premiera książki Stulecie nomadów. Jak współczesne wędrówki ludów zmienią świat nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który nowelista napisał tę książkę?

Gaia Vince to twórca tej książki. Aby sprawdzić inne książki napisane przez tego autora kliknij w jego nazwisko lub kliknij utaj.

Które wydawnictwo pracuje nad wydaniem tej książki?

Wydawnictwo Krytyki Politycznej pracuje nad wydaniem książki. Aby zobaczyć listę książek wydanych przez tego wydawcę kliknij w jego nazwę lub kliknij utaj.

Na tej stronie przedstawione są pomylone informacje. Gdzie mogę zgłosić poprawkę?

Żeby zgłosić błąd należy wypełnić formularz znajdujący się tutaj. Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Gaia Vince - Stulecie nomadów. Jak współczesne wędrówki ludów zmienią świat? Kiedy wychodzi Gaia Vince - Stulecie nomadów. Jak współczesne wędrówki ludów zmienią świat?
Data wydania książki zaplanowana została na 08.05.2024. Nowa książka Gaia Vince z 2024 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2024 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Gaia Vince - Stulecie nomadów. Jak współczesne wędrówki ludów zmienią świat data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 8 maja 2024, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie