
Gabriela Gargaś - Kancelaria. Bałagan w papierach(2023) | Powieść |


Emilia leczy rany po związku z Igorem, ale nadal rozmyśla o Francesco, którego nigdy nie przestała kochać. Któregoś dnia w drzwiach jej kancelarii staje mężczyzna łudząco podobny do jej zakazanej miłości. Norberto przyleciał z Włoch, by odnaleźć zaginionego brata. Kobieta od pierwszego spotkania wyczuwa, że czai się w nim zło.
Ada, jej przyjaciółka, urodziła córeczkę, owoc jej związku z kochankiem. Przeżyła trudny rozwód. Jej starsza córka ma do niej żal, że przez swój romans rozbiła rodzinę. Któregoś dnia na spacerze ze swoją najmłodszą córeczką spotyka Filipa, ojca dziewczynki, któremu nigdy nie powiedziała o ciąży. Mężczyzna przeżywa szok, kiedy spogląda do wózka.
Bogna, przyjaciółka Ady i Emilii, kobieta wyzwolona, która poszukuje miłości życia, spotyka się ze swoim przyjacielem z dzieciństwa - Szymonem. Wydawać by się mogło, że tych dwoje odnajduje wspólny język. Ich życie nabiera rumieńców, aż pewnego dnia do drzwi jego mieszkania puka dawna narzeczona. Szczęście Bogny i Szymona pryska w drobny pył.
Francesco, przystojny biznesmen, wciąż nie może zapomnieć o swojej dawnej miłości Emilii. Doprowadza do spotkania z nią. Czy dawna miłość odżyje? Czy ich spokój nie zostanie zakłócony przez Norberto?
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Książka Kancelaria. Bałagan w papierach ma zostać wydana 25 stycznia 2023 (premiera w Polsce).
Aby śledzić bieżące wieści o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Wszystkie zmiany zostaną opublikowane na stronie "Aktualności", a powiadomienie będzie wysłane we wiadomości e-mail.
Premierę można polecić znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Żeby dowiedzieć się ile należy odłożyć na książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.
Książka jest do znalezienia tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" prezentowana jest lista sprzedawców oferujących ten produkt.
Aby przeczytać bieżące wiadomości należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.
Żeby to zrobić należy zaznaczyć odpowiednią ocenę w skali 1-5, a następnie oznaczyć wybór kliknięciem. Tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą oddać swój głos.
Premiera książki Kancelaria. Bałagan w papierach nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Twórcą jest Gabriela Gargaś. Lista książek stworzonych przez tego pisarza znajduje się utaj.
Wydawcą książki jest firma Lekkie. Żeby sprawdzić listę książek tego wydawcy należy przenieść się do zakładki "Informacje" i kliknąć w jego nazwę lub kliknąć utaj.
Żeby zgłosić błąd należy wypełnić formularz umieszczony tutaj. Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.
25 stycznia 2023, środa
Komentarze