czwartek, 2 grudnia

Oznaczenie treści
 

Frank McDonough - Czas Hitlera. Klęska 1940-1945. Tom 2

(2021)
Historia

Obserwuj premierę
Ocena:


Frank McDonough - Czas Hitlera. Klęska 1940-1945. Tom 2

Data premiery

wtorek
23.11.2021
9 dni temu
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Historia
Ranking:
54   105

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Dwuczęściowy "Czas Hitlera" to błyskotliwie napisana, bogato ilustrowana książka prezentująca nowe, unikatowe spojrzenie doskonałego historyka na wzlot i upadek Trzeciej Rzeszy. Tom pierwszy – "Triumf" – opisuje okres od dojścia Hitlera do władzy do pokonania Polski w 1939 roku. Tom drugi – Klęska – zaczyna się 1 stycznia 1940 roku i kończy już po samobójczej śmierci Hitlera. Wzbogacony o relacje świadków, materiały prasowe, listy i wspomnienia, uzupełniony fotografiami, ilustracjami i mapami tekst przenosi nas w czas rządów Hitlera i pozwala spojrzeć na podejmowane wówczas decyzje bez uprzedzeń wynikających ze znajomości późniejszych wydarzeń. Wizualnie i narracyjnie oba tomy Czasu Hitlera ożywiają dla nas ten kluczowy okres historii, ukazując go w nowym świetle.
"Zarówno "Triumf", jak "Klęska"dostarczają niemal encyklopedycznej wiedzy, a przy tym są doskonale udokumentowaną, świetnie napisaną opowieścią o jasnej, chronologicznej strukturze. Kwestionując wciąż istniejące mity na temat Hitlera i jego rządów, zachęcają czytelników do myślenia w nowy sposób: nie tylko o przeszłości, ale o teraźniejszości i przyszłości. Jeszcze długo te dwa domy"Czasu Hitlera"będą koniecznym punktem wyjścia do wszelkich dalszych badań nad Trzecią Rzeszą".
Debbie Killroy, Get History
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Frank McDonough - Czas Hitlera. Klęska 1940-1945. Tom 2? Kiedy wychodzi Frank McDonough - Czas Hitlera. Klęska 1940-1945. Tom 2?
Data wydania książki zaplanowana została na 23.11.2021. Nowa książka Frank McDonough z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Frank McDonough - Czas Hitlera. Klęska 1940-1945. Tom 2 data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 23 listopada 2021, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie