wtorek, 22 sierpnia

Oznaczenie treści
 

Frances Goodhart, Lucy Atkins - Drugie życie po raku

(2012)
Poradniki

Obserwuj premierę
Poleć znajomemu
Oceń:

Oceń:


Frances Goodhart, Lucy Atkins - Drugie życie po raku

Data premiery

środa
12.09.2012
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Lektura obowiązkowa dla chorych i ich rodzin.Książka o tym, jak radzić sobie z emocjonalnym kryzysem po przebytej terapii i jak odzyskać utraconą harmonię ducha. Chciałbym móc wypisywać receptę na tę książkę każdej osobie, która kiedykolwiek zmierzyła się z rakiem i pokonała tę chorobę.Dr Hilary Jones, internista, telewizyjny ekspert medyczny, autor wielu książek. Wbrew powszechnym opiniom zakończone sukcesem leczenie raka nie zawsze przynosi ulgę. Życie po przebytej kuracji antynowotworowej nie oznacza szybkiego i prostego powrotu do pełni sił i zdrowia. Wielu chorych właśnie wtedy czuje, że zostali odstawieni na boczny tor. Ich życie się zmieniło, oni również. Towarzyszą temu uczucia smutku, przygnębienia, gniewu, pojawiają się depresja, niska samoocena, kłopoty ze snem, życiem seksualnym.Autorki radzą, jak pokonać emocjonalny kryzys po przebytej terapii i odzyskać utraconą harmonię ducha. Podają konkretne wskazówki wzbogacone ćwiczeniami i odpowiednio dobranymi przykładami z życia pacjentów. Drugie życie po raku to cenny poradnik dla każdego, kto pokonał raka, dla rodzin i przyjaciół tych, którzy wygrali walkę z nowotworem, oraz dla osób pracujących w służbie zdrowia. Dr Frances Goodhart od ponad dwudziestu lat pracuje jako psycholog kliniczny. Pomaga pacjentom w różnym wieku i w różnych stadiach raka, wspiera także ich rodziny i opiekunów oraz prowadzi konsultacje dla lekarzy i pielęgniarek. Jest uznanym ekspertem w dziedzinie psychologicznych skutków zachorowania na raka. Prace doktor Goodhart były publikowane w czasopismach naukowych oraz prezentowane na międzynarodowych konferencjach. Mieszka w Londynie z mężem i trójką dzieci.Lucy Atkins jest znaną dziennikarką zajmującą się od kilkunastu lat tematyką zdrowia. Pisała artykuły dla takich gazet jak „Guardian”, „The Times”, „Weekend Telegraph”, „Sunday Times” czy „Sunday Express” oraz popularnych czasopism poświęconych matce i dziecku. Jest autorką dwóch książek, często występuje w mediach, komentując kwestie zdrowia i rodziny. Obecnie mieszka w Bostonie z mężem i trójką dzieci.Lucy Atkins i doktor Goodhart przyjaźnią się od ponad dwudziestu lat.



Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Frances Goodhart, Lucy Atkins - Drugie życie po raku? Kiedy wychodzi Frances Goodhart, Lucy Atkins - Drugie życie po raku?
Data wydania książki zaplanowana została na 12.09.2012. Nowa książka Frances Goodhart, Lucy Atkins z 2012 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2012 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Frances Goodhart, Lucy Atkins - Drugie życie po raku data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 12 września 2012, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie