niedziela, 3 lipca

Oznaczenie treści
 

Feliks W. Kres - Północna granica. Księga całości. Tom 1

(2021)
Fantastyka

Obserwuj premierę
Ocena:


Feliks W. Kres - Północna granica. Księga całości. Tom 1

Data premiery

piątek
19.03.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Fantastyka
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Na początku była Szerń. Objęła wewładanie świat i tchnęła inteligencję w trzy gatunki: ludzi, koty i sępy. A potem znad Bezmiarów nadciągnął Aler i stworzyłwłasne rozumne istoty. Rozpoczęła się wojna potęg, która trwado dziś.
Armektańscy legioniści od setek latstoją na straży i przelewają krew, by zagrodzić alerskim bestiomdrogę w głąb kontynentu. Nieustępliwie trwają w zasypywanychśniegiem stanicach, wyjeżdżają na patrole, z których część znich nigdy nie wróci. Nadchodzi jednak czas zmian. Czas, gdypoświęcenie, determinacja i śmierć setek już nie wystarczą, byzapewnić bezpieczeństwo setkom tysięcy. Nadchodzi CzasPrzesunięcia i bitwa, o której nie usłyszą na dworach Szereru. Bonie będzie nikogo, kto mógłby o niej opowiedzieć.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Feliks W. Kres - Północna granica. Księga całości. Tom 1? Kiedy wychodzi Feliks W. Kres - Północna granica. Księga całości. Tom 1?
Data wydania książki zaplanowana została na 19.03.2021. Nowa książka Feliks W. Kres z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Feliks W. Kres - Północna granica. Księga całości. Tom 1 data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 19 marca 2021, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie