sobota, 29 stycznia

Oznaczenie treści
 

Ewa Farna - UMAMI

(2022)
Pop

Obserwuj premierę
Ocena:


Ewa Farna - UMAMI

Data premiery

piątek
28.01.2022
wczoraj
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
91   894

Tagi:
[dodaj]
Wytwórnia:
Odnośniki:
[dodaj]

Najnowsze wydawnictwo "Umami" to już szósty polskojęzyczny album w dorobku artystycznym
Ewy Farnej.
Umami to piąty smak, dzięki niemu jedzenie smakuje kompletnie i w sposób pełny. To smak, którego nie da się do końca zdefiniować... po raz pierwszy spotykamy się z nim w mleku matki. To eksplikacja momentu życia, w którym jest Ewa Farna. Tym dopełnieniem, pełnią, jest dla niej macierzyństwo. "Umami" to również gra słów - "u mamy" - tam gdzie czujemy się dobrze, bezpiecznie.

Jak mówi artystka:

"Macierzyństwo jest dla mnie dużą inspiracją oraz najlepszą szkołą. Lustrem, na ile sama mam w sobie przerobione niektóre tematy. Skłania mnie do codziennej pracy nad sobą, nad tym co mówię, robię. Kim myślę, że jestem a kim naprawdę jestem. Na płycie skupiłam się na tym, by teksty były pełne autentyczności, żeby niosły treść, a nie tylko ładnie brzmiały. Żeby słuchacz mógł mnie poznać na nowo, tak jak ja siebie odkrywałam, kiedy tworzyłam tę płytę.
Ten album pojawia się po długim czasie, jednak zależało mi na tym, żeby mieć coś do powiedzenia, a nie tylko żeby wydać płytę. To wydawnictwo to połączenie pozytywnych dźwięków z ważnym dla mnie przekazem. To wielobarwna płyta bez naklejki, to ja w najbardziej nieuczesanej wersji, różnorodna. To komplet moich smaków. "

Utwory to efekt pracy Ewy Farnej z artystami z całej Europy, zestawem wspaniałych producentów, inżynierów dźwięku, kompozytorów. Przy tworzeniu płyty Ewa współpracowała m. in. z niesamowitą Mery Spolsky, Margaret i Kacezetem, Mikołajem Trybulcem czy Sarsą, Magdą Wójcik, która ostatnio znana jest ze współpracy z Sanah.
Lista utworów:
1. Umami
2. No nie
3. Na skróty
4. Ciało
5. Mała czarna
6. Luz
7. 2MIN feat. Sofian Medjmedj
8. Wersja 2. 0
9. Szalona
10. Ross i Rachel
11. Smutna piosenka
12. Umamy (Korzenie i skrzydł)Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Ewa Farna - UMAMI? Kiedy wychodzi Ewa Farna - UMAMI?
Data wydania płyty zaplanowana została na 28.01.2022. Nowa płyta Ewa Farna z 2022 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz listę utworów (tracklista), newsy i nadchodzące single, promujące nowe dzieło artysty. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2022 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa płyta Ewa Farna - UMAMI data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 28 stycznia 2022, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie