środa, 25 listopada

Oznaczenie treści
 

Evgueni Galperine, Sacha Galperine - Radioactive (Original Motion Picture Soundtrack)

(2020)
Film

Obserwuj premierę
Ocena:


Evgueni Galperine, Sacha Galperine - Radioactive (Original Motion Picture Soundtrack)

Data premiery

piątek
06.03.2020
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Filmowa
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wytwórnia:
Odnośniki:
[dodaj]

Milan Records zaprasza do wysłuchania albumu "Radioactive (Original Motion Picture Soundtrack)" – polski tytuł filmu "Skłodowska".
Młoda, ambitna Maria Skłodowska przybywa do Francji, by na słynnej Sorbonie podjąć studia, które są jej wielkim marzeniem, a już wkrótce przyniosą przełom nie tylko w życiu młodej kobiety, ale całego świata. Początki jednak są trudne. Nikt nie traktuje poważnie naukowych planów i teorii, które snuje młoda Maria. Mężczyźni zazdrośnie strzegą wstępu na najwyższe szczeble naukowej kariery. Jednak geniusz, upór i odwaga Skłodowskiej wkrótce zaczną kruszyć ten opór. A niezwykłe odkrycia, których dokona wraz z mężem Piotrem Curie przyniosą jej zasłużone miejsce w naukowym panteonie. W roli tytułowej zobaczymy Rosamund Pike.
Autorem muzyki do tego filmu są, mieszkający we Francji kompozytorzy muzyki filmowej Evgueni i Sacha Galperine. Urodzili się w Rosji i studiowali muzykę w Moskwie, ale w 1990 roku przeprowadzili się do Paryża. W 2012 roku zostali nominowani do nagrody Goya za muzykę do hiszpańskiego filmu sci- fi Eva.
Lista utworów:
1. Cure And Kill
2. Doom Town
3. Etincelle
4. If You Kiss Me I Won't Die
5. Les Adieux
6. Marie
7. Once Upon A Time
8. Science
9. The Lights Of Radium
10. The Nicest Days
11. The Nicest Days (Shorter Version)
12. The Nobel PrizeTworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Evgueni Galperine, Sacha Galperine - Radioactive (Original Motion Picture Soundtrack)? Kiedy wychodzi Evgueni Galperine, Sacha Galperine - Radioactive (Original Motion Picture Soundtrack)?
Data wydania płyty zaplanowana została na 06.03.2020. Nowa płyta Evgueni Galperine, Sacha Galperine z 2020 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz listę utworów (tracklista), newsy i nadchodzące single, promujące nowe dzieło artysty. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2020 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa płyta Evgueni Galperine, Sacha Galperine - Radioactive (Original Motion Picture Soundtrack) data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 6 marca 2020, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie