poniedziałek, 17 marca

Oznaczenie treści
 

ESEMES - Transesemisja Vol. 1

(2025)
Pop

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


ESEMES - Transesemisja Vol. 1

Data premiery

piątek
14.02.2025
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
877   3061

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

ESEMES z dumą prezentuje album "Transesemisja" – który jest zarówno muzycznym, jak i emocjonalnym przekazem i podróżą w świat elektro-popu, głębokich brzmień i pulsującego synth-popu.

Składający się z siedmiu utworów album balansuje między dźwiękowym transem a introspekcją, zabierając słuchaczy na emocjonalny rollercoaster pełen refleksji nad relacjami, miłością i otaczającą rzeczywistością.

Za muzykę, aranżacje i kompozycje odpowiada Bob Nylon, który stworzył elektroniczną przestrzeń dźwiękową, pełną detali i głębi. Za tekst i melodie odpowiada Marta, której Słowa: i wokal zmieniają utwory w emotywne opowieści. Razem stworzyli unikalne brzmienia które łączą atmosferę nostalgii z nowoczesnym, syntetycznym pulsem.

ESEMES tworzy album pełen kontrastów: delikatne melodie mieszają się z głębokim basem, i unoszą się na tle transowych, syntetycznych brzmień. "Transesemisja" to podróż, w której każda nuta i każde
słowo stają się częścią większej całości – transmisji z wnętrza do świata zewnętrznego. Na płycie znajduje się również instrumentalna kompozycja, idealnie wpisująca się w klimat albumu, oraz wyjątkowy cover zespołu Rezerwat, będący hołdem dla klasyki polskiej muzyki. To album pełen kontrastów, który zaprasza słuchaczy do zanurzenia się w świat elektro-opowieści.

Skład zespołu: Marta Jasiuwian - wokal, teksty, Bob Nylon - muzyka, aranżacja, loopy
Producent: Bob Nylon, Esemes
Miks i Mastrering: stereosoundstudio

Lista utworów:

1. Zaopiekuj się mną - Słowa: Andrzej Adamiak, Jan Kondratowicz. Muzyka: Piotr Mikołajczyk, Zbigniew Nikodemski , Aranżacja: Bob Nylon
2. Odlatuję - Słowa: Marta Jasiuwian, Muzyka: Bob Nylon
3. Od Nowa - Słowa: Marta Jasiuwian, Muzyka: Bob Nylon
4. Hotele - Słowa: Marta Jasiuwian, Bob Nylon , Muzyka: Bob Nylon
5. Rebelia - Słowa: Marta Jasiuwian, Muzyka: Bob Nylon
6. Beat - Słowa: Marta Jasiuwian, Muzyka: Bob Nylon
7. Blastoff - Muzyka: Bob Nylon



Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

W jakim terminie będzie można posłuchać płyty Transesemisja Vol. 1?

Płyta Transesemisja Vol. 1 dostępna będzie 14 lutego 2025 (data premiery w Polsce). Daty z innych regionów można wyświetlić klikając w odpowiednie flagi. Domyślnie pokazywany region można zmienić w ustawieniach konta.

W jaki sposób można śledzić bieżące informacje o premierze płyty?

Aby otrzymywać informacje o płycie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na stronie "Aktualności" zostaną opublikowane zmiany, które zaszły w obserwowanych premierach, a powiadomienie zostanie wysłane we wiadomości e-mail.

Chcę polecić płytę innym osobom. W jaki sposób mogę to uczynić?

Można to zrobić klikając przycisk "Lubię to!" lub ysyłając e-mail do znajomych. Obydwie te opcje dostępne są na pasku w górnej części strony.

Ile pieniędzy należy zarezerwować na płytę?

Aby dowiedzieć się ile trzeba zarezerwować na płytę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę nabyć płytę Transesemisja Vol. 1. W którym miejscu jest dostępny do kupienia ten produkt?

Płyta jest do kupienia tutaj. Produkt można znaleźć w sklepach znajdujących się w zakładce "Gdzie kupić?".

W którym miejscu mogę przeczytać bieżące wieści dotyczące płyty?

Aby zobaczyć nowe komunikaty należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.

Chcę wystawić notę. Jak mogę to zrobić?

Aby tego dokonać trzeba przyporządkować należytą ocenę w skali 1-5, a następnie zaakceptować wybór kliknięciem. Tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą oddać swój głos.

Jakim sposobem obliczono ocenę płyty?

Premiera płyty Transesemisja Vol. 1 nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który muzyk stworzył płytę Transesemisja Vol. 1?

ESEMES jest twórcą płyty Transesemisja Vol. 1. W celu wyświetlenia listy płyt od tego artysty przejdź do pola "Informacje" i kliknij w jego nazwę albo kliknij utaj.

Która firma sprawuje nadzór nad wypuszczeniem tej płyty?

Wytwórnia Sonic Distribution zaangażowane jest w wydanie płyty. W celu wyświetlenia listy płyt tego wydawcy kliknij w jego nazwę lub kliknij utaj.

Znalazłem na stronie mylne informacje. W jaki sposób można je skorygować?

Korektę można zgłosić klikając tutaj. Dzięki temu można wnieść o aktualizacje dat, opisów i odnośników oraz zmiany trailerów albo okładek.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera ESEMES - Transesemisja Vol. 1? Kiedy wychodzi ESEMES - Transesemisja Vol. 1?
Data wydania płyty zaplanowana została na 14.02.2025. Nowa płyta ESEMES z 2025 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz listę utworów (tracklista), newsy i nadchodzące single, promujące nowe dzieło artysty. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2025 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa płyta ESEMES - Transesemisja Vol. 1 data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 14 lutego 2025, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie