czwartek, 2 grudnia

Oznaczenie treści
 

Erik Bertrand Larssen - Odwyk mentalny. Pięć kroków do lepszej codzienności

(2021)
Poradniki

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Erik Bertrand Larssen - Odwyk mentalny. Pięć kroków do lepszej codzienności

Data premiery

środa
06.10.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
1725   3631

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Erik Bertrand Larssen to najsłynniejszy trener mentalny w Norwegii, który odniósł olbrzymi sukces również jako autor książek i wykładowca. Pracuje z gwiazdami sportu i z ludźmi biznesu, ale także z zupełnie zwyczajnymi kobietami i mężczyznami, którym pomaga stawać się lepszymi wersjami samych siebie.
Ta książka opowiada o tym, jak stworzyć sobie wspaniałą codzienność, niezależnie od punktu wyjścia. Autor szczerze i otwarcie mówi o własnych porażkach, wyjaśniając, jak każdy z nas – na drodze drobnych zmian i korekt – może stać się zwycięzcą we własnym życiu.
Erik Bertrand Larssen był zawodowym żołnierzem, służył w wojskach specjalnych, ukończył też studia ekonomiczne. Został odznaczony medalem za zasługi dla obronności kraju. Od niemal piętnastu lat motywuje ludzi w Norwegii i poza jej granicami do wprowadzania zmian w swoim życiu. Jego wcześniejsze książki: Bez litości, Hell week oraz Tu i teraz, zostały przetłumaczone na trzynaście języków i sprzedały się w łącznym nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Na kiedy ustalono premierę książki Odwyk mentalny. Pięć kroków do lepszej codzienności?

Książka będzie dostępna 6 października 2021 (data wydania w Polsce). Aby zmienić wyświetlaną datę należy kliknąć w odpowiednią flagę. W ustawieniach konta można zmienić domyślnie wyświetlany region dla premier z różnych kategorii.

Chcę dostawać na bieżąco najświeższe informacje dotyczące książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby śledzić najświeższe wieści o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na stronie "Aktualności" zostaną opublikowane zmiany, które zaszły w obserwowanych premierach, a powiadomienie zostanie wysłane we wiadomości e-mail.

Chcę powiadomić o książce znajomych. Jak mogę to zrobić?

Można to zrobić klikając przycisk "Lubię to!" lub ysyłając e-mail do znajomych. Obydwie te opcje dostępne są na pasku w górnej części strony.

W jakiej cenie zakupię książkę?

Aby sprawdzić ile kosztuje książka kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę kupić książkę Odwyk mentalny. Pięć kroków do lepszej codzienności. W którym sklepie mogę dostać ten tytuł?

Książkę Odwyk mentalny. Pięć kroków do lepszej codzienności można nabyć tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" można znaleźć listę sklepów sprzedających ten produkt.

W którym miejscu mogę znaleźć najnowsze komunikaty dotyczące książki Odwyk mentalny. Pięć kroków do lepszej codzienności?

Najnowsze materiały znajdują się w kolumnie "Newsy", która umieszczona jest po prawej stronie.

W którym miejscu można ocenić ten produkt?

Żeby ocenić książkę trzeba wskazać właściwą wartość od 1 do 5, a następnie zaznaczyć wybór kliknięciem. Jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą zagłosować.

Jakim sposobem przeliczana jest nota książki?

Premiera książki Odwyk mentalny. Pięć kroków do lepszej codzienności nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto pisze tę książkę?

Erik Bertrand Larssen to twórca tej książki. Lista książek stworzonych przez tego pisarza znajduje się utaj.

Jaka firma pilnuje wydania tej książki?

Wydawcą jest firma Smak Słowa. Żeby zobaczyć jakie inne książki zostały wydane przez tę firmę należy kliknąć w en odnośnik albo udać się do pola "Informacje" i kliknąć w nazwę wydawnictwa.

Na tej stronie napisane są błędne informacje. Gdzie mogę to zgłosić?

Żeby zgłosić korektę należy wypełnić formularz umieszczony tutaj. Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Erik Bertrand Larssen - Odwyk mentalny. Pięć kroków do lepszej codzienności? Kiedy wychodzi Erik Bertrand Larssen - Odwyk mentalny. Pięć kroków do lepszej codzienności?
Data wydania książki zaplanowana została na 06.10.2021. Nowa książka Erik Bertrand Larssen z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Erik Bertrand Larssen - Odwyk mentalny. Pięć kroków do lepszej codzienności data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 6 października 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie