czwartek, 21 października

Oznaczenie treści
 

Eric Manheimer - Dwunastu pacjentów. Książka na podstawie której powstał serial "Szpital New Amsterdam"

(2021)
Faktu

Obserwuj premierę
Ocena:


Eric Manheimer - Dwunastu pacjentów. Książka na podstawie której powstał serial

Data premiery

środa
24.11.2021
33 dni, 20 godzin
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Literatura Faktu
Ranking:
183   274

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Książka, na podstawie której powstał serial "Szpital New Amsterdam"
Doktora Maxa Goodwina pokochały miliony widzów na całym świecie. Jego pytanie: "Jak mogę pomóc?", wywołało niejedną rewolucję i uratowało życie setek pacjentów.
Pierwowzorem serialowego Maxa był doktor Eric Manheimer, który z równie niesamowitym zaangażowaniem i poświęceniem walczył o swoich pacjentów w szpitalu Bellevue w Nowym Jorku.
To jego prawdziwa historia.
I jedyny taki szpital, w którym spotkają się zarówno dyplomaci z pobliskiego ONZ, jak i skazańcy z więzienia na Rikers Island. Obok siebie leżą mieszkańcy Park Avenue, finansiści z Wall Street, nielegalni imigranci, ofiary tortur oraz mieszkańcy czynszówek. Jeśli prezydent USA poczuje się źle podczas obrad ONZ, karetka pogotowia przywiezie go do Bellevue.
Doktor Eric Manheimer w dwunastu historiach przedstawił losy swoich pacjentów, których spotkał, będąc dyrektorem szpitala. Te historie to coś więcej niż skomplikowane medyczne przypadki – to przede wszystkim pełna emocji opowieść o ludziach: rodzinach i wspólnotach, rozpaczy i śmierci, nadziei i życiu.
Sam autor odsłania się przed nami nie tylko jako lekarz i dyrektor szpitala, ale też jako pacjent. Walce o życie innych towarzyszy jego własny wyścig z chorobą nowotworową.
Serial "Szpital New Amsterdam", który powstał na podstawie wspomnień Manheimera, podbił serca widzów na całym świecie. Ta książka to lektura obowiązkowa dla wszystkich chcących poznać prawdziwe losy ulubionych bohaterów.
"Manheimer daje nam coś więcej niż zwykłe medyczne dramaty. To okno na wyjątkowy szpital i mądrość lekarza, który tak samo opiekuje się pacjentami i światem".
"Publishers Weekly"
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Eric Manheimer - Dwunastu pacjentów. Książka na podstawie której powstał serial "Szpital New Amsterdam"? Kiedy wychodzi Eric Manheimer - Dwunastu pacjentów. Książka na podstawie której powstał serial "Szpital New Amsterdam"?
Data wydania książki zaplanowana została na 24.11.2021. Nowa książka Eric Manheimer z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Eric Manheimer - Dwunastu pacjentów. Książka na podstawie której powstał serial "Szpital New Amsterdam" data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 24 listopada 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie