
Emma Angstrom - To jej szept(2026) | Sensacja |


Nie każda ucieczka oznacza koniec koszmaru.
Malin zrobiła to, na co wielu kobietom brakuje sił – odeszła od przemocowego męża i postanowiła zawalczyć o siebie oraz o przyszłość swojej córki. Nowy początek, który miał być obietnicą spokoju, staje się początkiem koszmaru. Gdy pewnego dnia, podczas zabawy w parku, córeczka Malin znika, rozpoczyna się bezwzględna gra, w której stawką jest nie tylko bezpieczeństwo dziecka, ale i psychiczna wytrzymałość matki. Czy rodzic może wykorzystać własne dziecko jako narzędzie zemsty?
Edda Nord pracuje w fundacji wspierającej kobiety w najtrudniejszych momentach ich życia. Przyzwyczajona do cudzych dramatów, teraz sama mierzy się z nową rzeczywistością – jako początkująca samotna matka. Wyjazd, który miał jej pomóc odzyskać siebie, nie pozwala jednak zapomnieć o pracy.
To jej szept jest trzecim tomem serii, której bohaterką jest Edda Nord. To trzymające w napięciu thrillery psychologiczne o mrocznych stronach relacji, o manipulacji ukrytej pod maską troski i cienkiej granicy między miłością a kontrolą.
Szwedzka pisarka, dziennikarka, autorka piosenek, projektantka oświetlenia, zadebiutowała w 2009 roku powieścią Och allt är förvridet. Studiowała architekturę na Królewskim Uniwersytecie Technicznym w Sztokholmie oraz w nowojorskim Parsons. Pracuje jako specjalistka ds. komunikacji w Szwedzkim Stowarzyszeniu Muzeów. W swoich powieściach eksploruje mroczne strony ludzkich relacji – żałobę, sadyzm, pragnienie władzy, ukazując w szerszym kontekście problemy społeczne. W Polsce, w imprincie LeTra, ukazały się trzy powieści pisarki: Wspaniała śmierć (2022) oraz dwie części serii o Eddzie Nord: To jej wina (2025) i To jej żałoba (2025). To jej szept jest trzecim tomem tej serii.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Książka ma ukazać się 29 kwietnia 2026 (premiera w Polsce).
Aby być powiadamianym na bieżąco o aktualizacjach należy dodać książkę do listy "Moje premiery". W tym celu kliknij w opcję "Obserwuj premierę" dostępną na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach zostaną wysłane na e-mail oraz pojawią się na stronie "Aktualności".
Książkę można polecić znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Żeby dowiedzieć się jaka jest cena książki kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.
Książka To jej szept jest do dostania tutaj. Z prawej strony znajduje się zakładka "Gdzie kupić?", w której wymienione są sklepy sprzedające ten produkt.
W celu zobaczenia najnowszych komunikatów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.
W tym celu trzeba założyć konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" trzeba zaznaczyć należytą wartość i zatwierdzić ją kliknięciem.
Premiera książki To jej szept nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Emma Angstrom to twórca tej książki. Kliknij utaj albo w nazwisko autora, aby poznać inne książki przez niego stworzone.
Wydawnictwo LeTra sprawuje pieczę nad wydaniem książki. Kliknięcie w nazwę wydawnictwa wyświetli listę innych książek przez nie wydanych. Z funkcji tej można skorzystać w polu "Informacje".
Żeby zgłosić błąd należy uzupełnić formularz znajdujący się tutaj. W ramach tej funkcji można zgłosić między innymi aktualizację daty, dodać lub zmienić opis, zamieścić zwiastun oraz trailer, czy też przesłać nową okładkę lub plakat.
29 kwietnia 2026, środa
Komentarze