piątek, 22 października

Oznaczenie treści
 

Eckart Meyners - Jak porusza się jeździec. Analiza wzorców ruchowych, poprawa dosiadu i oddziaływania pomocami

(2021)
Poradniki

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Eckart Meyners - Jak porusza się jeździec. Analiza wzorców ruchowych, poprawa dosiadu i oddziaływania pomocami

Data premiery

wtorek
26.10.2021
3 dni, 16 godzin
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
855   1211

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

"Jak porusza się jeździec"to bardzo ciekawe spojrzenie na biomechanikę jeźdźca oparte na najnowszych odkryciach naukowych. Ekspert w dziedzinie ruchu, Eckart Meyners, wyjaśnia, co dzieje się w ciele człowieka podczas jazdy konnej, i omawia złożoność tego procesu, w tym aspekty psychologiczne.
Autor wskazuje drogę do osiągnięcia przez jeźdźca samodzielności i pewności w zakresie ruchów. Wyjaśnia podstawowe uwarunkowania anatomiczne i fizjologiczne jeźdźca, prezentując ich związek z procesami ruchowymi zachodzącymi w czasie jazdy konnej. Podkreśla również, że to, co dzieje się w ciele jeźdźca, powinno umożliwić wykonywanie zadań w rozluźnieniu.
W książce znajdują się również porady dotyczące powszechnych problemów pojawiających się podczas oddziaływania pomocami oraz związanych z wyposażeniem jeźdźca, które może go ograniczać lub wspierać. Przedstawione w książce propozycje ćwiczeń powięziowych wykonywanych zarówno na ziemi, jak i na koniu pomagają poprawić postawę, kondycję i ruchomość ciała jeźdźca.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy zadebiutuje książka Jak porusza się jeździec. Analiza wzorców ruchowych, poprawa dosiadu i oddziaływania pomocami?

Książka Jak porusza się jeździec. Analiza wzorców ruchowych, poprawa dosiadu i oddziaływania pomocami debiutowała będzie 26 października 2021 (data premiery w Polsce). Obecnie wyświetlaną datę można zmienić klikając we flagę. W celu zmiany domyślnie wyświetlanego regionu należy skorzystać z opcji dostępnej w ustawieniach konta.

Chcę dostawać na bieżąco świeże doniesienia dotyczące książki. Jak tego dokonać?

Aby dostawać najnowsze komunikaty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Wszystkie zmiany zostaną opublikowane na stronie "Aktualności", a powiadomienie będzie wysłane we wiadomości e-mail.

Chcę powiedzieć o książce innym osobom. Jak mogę to zrobić?

O książce można wspomnieć innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

W jakiej cenie mogę kupić książkę?

W celu dowiedzenia się ile trzeba zarezerwować na książkę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę nabyć książkę Jak porusza się jeździec. Analiza wzorców ruchowych, poprawa dosiadu i oddziaływania pomocami. W którym miejscu można znaleźć ten tytuł?

Książka Jak porusza się jeździec. Analiza wzorców ruchowych, poprawa dosiadu i oddziaływania pomocami jest do zakupu tutaj. Aby zobaczyć więcej sklepów należy przejść do zakładki "Gdzie kupić?" znajdującej się z prawej strony.

Na jakiej stronie mogę przeczytać świeże informacje odnośnie książki Jak porusza się jeździec. Analiza wzorców ruchowych, poprawa dosiadu i oddziaływania pomocami?

W celu obejrzenia bieżących informacji należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

Jak można zaproponować ocenę dla tego tytułu?

Aby ocenić książkę trzeba przyporządkować wartość od 1 do 5, a następnie zatwierdzić wybór kliknięciem. Swój głos mogą oddać jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Jak przeliczona została ocena książki?

Premiera książki Jak porusza się jeździec. Analiza wzorców ruchowych, poprawa dosiadu i oddziaływania pomocami nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który autor odpowiedzialny jest za tę książkę?

Twórcą książki jest Eckart Meyners. Resztę książek napisanych przez tego autora można znaleźć utaj lub kliknąć w jego nazwisko znajdujące się w polu "Informacje".

Jakie wydawnictwo dogląda wydania tej książki?

Za wypuszczenie książki odpowiada firma Galaktyka. Kliknięcie w nazwę wydawnictwa wyświetli listę innych książek przez nie wydanych. Z funkcji tej można skorzystać w polu "Informacje".

Na waszej stronie prezentowane są niepoprawne dane. Gdzie mogę to zgłosić?

Aby tego dokonać należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik dostępny jest nad polem "Informacje". Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Eckart Meyners - Jak porusza się jeździec. Analiza wzorców ruchowych, poprawa dosiadu i oddziaływania pomocami? Kiedy wychodzi Eckart Meyners - Jak porusza się jeździec. Analiza wzorców ruchowych, poprawa dosiadu i oddziaływania pomocami?
Data wydania książki zaplanowana została na 26.10.2021. Nowa książka Eckart Meyners z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Eckart Meyners - Jak porusza się jeździec. Analiza wzorców ruchowych, poprawa dosiadu i oddziaływania pomocami data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 26 października 2021, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie