Oznaczenie treści
 

Donkey Kong Bananza

(2025)
NS2

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Donkey Kong Bananza

Data premiery

czwartek
17.07.2025
Flaga regionu

zgłoś poprawkę

Informacje

Platformy:
Switch 2
Producent:
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawca:
Odnośniki:
[dodaj]

Według naszych informacji premiera gry 'Donkey Kong Bananza' zapowiadana jest na 17.07.2025.



Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Na co ukaże się gra Donkey Kong Bananza?

Gra zadebiutuje na Switch 2. W zakładce "informacje" znajduje się lista platform sprzętowych, na których dostępna jest gra.

Kiedy gra Donkey Kong Bananza debiutować będzie na Switch 2?

Gra udostępniona będzie 17 lipca 2025 (data premiery w Polsce), 17 lipca 2025 (data wydania w Europie), 17 lipca 2025 (premiera w USA), 17 lipca 2025 (Japonia) oraz 17 lipca 2025 (Australia). W celu sprawdzenia daty z innego regionu należy wybrać odpowiednią flagę. Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować w "Ustawieniach serwisu".

Chcę otrzymywać bieżące komunikaty o zmianach dotyczących gry. Jak tego dokonać?

Aby dostawać bieżące wiadomości o grze skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Zmiany można zobaczyć na stronie "Aktualności" lub otrzymać powiadomienie we wiadomości e-mail.

Chcę polecić grę znajomym. Jak tego dokonać?

O grze można napisać znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

W jakiej cenie zamówię grę?

Żeby zobaczyć ile kosztuje gra kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę zamówić grę Donkey Kong Bananza. Gdzie mogę nabyć ten tytuł?

Gra jest do kupienia tutaj. Więcej sprzedawców znajduje się na liście "Gdzie kupić?".

Gdzie można sprawdzić najnowsze obrazki oraz trailery gry?

Gra aktualnie nie ma żadnych zwiastunów lub obrazków.

Gdzie mogę przeglądać nowe informacje dotyczące gry?

Bieżące wieści można znaleźć w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

Jak mogę zaproponować notę dla tego produktu?

Aby tego dokonać trzeba nadać właściwą ocenę w skali od 1 do 5, a następnie zatwierdzić wybór kliknięciem. Głos mogą oddać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Jak przeliczono ocenę gry?

Premiera gry Donkey Kong Bananza nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Jaka firma odpowiedzialna jest za tę grę?

Nad zrobieniem gry czuwa studio Nintendo. Żeby sprawdzić listę gier tego studia należy udać się do pola "Informacje" i kliknąć w jego nazwę lub kliknąć utaj.

Która firma jest wydawcą?

Wydawcą gry jest Nintendo. Aby sprawdzić inne gry wydane przez tę firmę kliknij w jej nazwę lub kliknij utaj.

Na tej stronie przedstawione są nieścisłe dane. Gdzie mogę to zgłosić?

Aby tego dokonać należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik umieszczony jest nad polem "Informacje". Funkcja ta pozwala na zgłoszenie uaktualnienia informacji takich jak data wydania czy modyfikacja opisu, a także umożliwia dodanie nowych zwiastunów, trailerów, okładek lub plakatów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Donkey Kong Bananza? Kiedy wychodzi Donkey Kong Bananza?
Data wydania gry zaplanowana została na 17.07.2025. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2025 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Donkey Kong Bananza data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga polska 17 lipca 2025, czwartek
    (polska data)
  • Flaga europejska 17 lipca 2025, czwartek
    (europejska data)
  • Flaga amerykańska 17 lipca 2025, czwartek
    (amerykańska data)
  • Premiera światowa 17 lipca 2025, czwartek
    (światowa data premiery)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie