sobota, 25 czerwca

Oznaczenie treści
 

Donald Tyson - Tarot w pismach wybitnych okultystów z XVIII, XIX i XX wieku

(2022)
Poradniki

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Donald Tyson - Tarot w pismach wybitnych okultystów z XVIII, XIX i XX wieku

Data premiery

środa
27.07.2022
31 dni, 15 godzin
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
548   806

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Wyjątkowy zbiór tekstów poświęconych tarotowi autorstwa czołowych autorytetów zachodniej magii napisanych na przestrzeni ostatnich trzech stuleci.

Ta unikalna kolekcja klasycznych esejów przedstawia fascynującą ewolucję tarota jako narzędzia magicznego. Znany okultysta Donald Tyson zredagował i opatrzył przypisami zebrane tu prace oraz dodał autorski przekład dwóch esejów o tarocie z "Monde Primitif" Antoine'a Courta de Gébelina.

Dzięki kompendium dowiesz się m. in. , skąd pochodzi wiele z podstawowych założeń dotyczących tarota, w tym znaczenie kart, hebrajskie i kabalistyczne korespondencje, oraz poznasz sposoby wykorzystywania kart w magii ceremonialnej.

Zawarte tu teksty cenionych autorów, takich jak Comte de Mellet, S. L. MacGregor Mathers, J. W. Brodie-Innes i A. E. Waite, to źródło, które da ci kompleksowy przegląd ewolucji tarota w zachodniej magii.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy udostępniona będzie książka Tarot w pismach wybitnych okultystów z XVIII, XIX i XX wieku?

Książka Tarot w pismach wybitnych okultystów z XVIII, XIX i XX wieku pojawi się 27 lipca 2022 (premiera w Polsce). Daty z innych regionów można wyświetlić wybierając odpowiednią flagę. W celu zmiany domyślnie wyświetlanego regionu należy skorzystać z opcji dostępnej w ustawieniach konta.

Chcę dostawać na bieżąco najnowsze raporty dotyczące książki. Jak tego dokonać?

Aby śledzić najnowsze raporty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na stronie "Aktualności" zostaną opublikowane zmiany, które zaszły w obserwowanych premierach, a powiadomienie zostanie wysłane we wiadomości e-mail.

Chcę poinformować o książce inne osoby. Jak tego dokonać?

Można to uczynić klikając przycisk "Lubię to!" lub ysyłając e-mail do znajomych. Obydwie te opcje dostępne są na pasku w górnej części strony.

Jaką cenę należy zapłacić za książkę?

Żeby sprawdzić jaka jest cena książki Tarot w pismach wybitnych okultystów z XVIII, XIX i XX wieku kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

W jakim sklepie można nabyć książkę Tarot w pismach wybitnych okultystów z XVIII, XIX i XX wieku?

Książkę Tarot w pismach wybitnych okultystów z XVIII, XIX i XX wieku można zamówić tutaj. Lista sklepów sprzedających ten produkt umieszczona jest na liście "Gdzie kupić?".

Gdzie znajdę bieżące raporty dotyczące książki?

Nowe informacje można przeczytać w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

Gdzie mogę przyporządkować notę dla tego produktu?

W tym celu trzeba założyć nowe konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" trzeba wybrać odpowiednią wartość od 1 do 5 i przypieczętować ją kliknięciem.

Jak obliczona została nota książki?

Premiera książki Tarot w pismach wybitnych okultystów z XVIII, XIX i XX wieku nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto jest odpowiedzialny za tę książkę?

Donald Tyson jest twórcą książki Tarot w pismach wybitnych okultystów z XVIII, XIX i XX wieku. Lista książek stworzonych przez tego pisarza znajduje się utaj.

Jakie wydawnictwo dogląda wydania tej książki?

Za wypuszczenie książki odpowiedzialna jest firma Illuminatio. Listę książek wydanych przez to wydawnictwo można znaleźć utaj.

Na tej stronie zaprezentowane są przeinaczone informacje. Gdzie mogę to zgłosić?

W tym celu należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę" dostępny nad polem "Informacje". W ramach tej funkcji można zgłosić między innymi aktualizację daty, dodać lub zmienić opis, zamieścić zwiastun oraz trailer, czy też przesłać nową okładkę lub plakat.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Donald Tyson - Tarot w pismach wybitnych okultystów z XVIII, XIX i XX wieku? Kiedy wychodzi Donald Tyson - Tarot w pismach wybitnych okultystów z XVIII, XIX i XX wieku?
Data wydania książki zaplanowana została na 27.07.2022. Nowa książka Donald Tyson z 2022 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2022 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Donald Tyson - Tarot w pismach wybitnych okultystów z XVIII, XIX i XX wieku data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 27 lipca 2022, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie