sobota, 4 grudnia

Oznaczenie treści
 

Dominika Dudek, Bogdan de Barbaro, Piotr Zak - Sztuka obsługi życia. O fobiach, nadziejach i całym tym chaosie

(2021)
Poradniki

Obserwuj premierę
Ocena:


Dominika Dudek, Bogdan de Barbaro, Piotr Zak - Sztuka obsługi życia. O fobiach, nadziejach i całym tym chaosie

Data premiery

środa
13.10.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
773   1234

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Dlaczego sens znika z naszego życia i jak go odnaleźć.
Mierzymy się z wielkimi zagadnieniami współczesności, ale czy poświęcamy wystarczająco dużo uwagi problemom, z którymi musimy się borykać na co dzień?
Prof. Dominika Dudek i prof. Bogdan de Barbaro w rozmowie z Piotrem Żakiem koncentrują się na tym, co głęboko dotyka nas wszystkich. Dyskutują o źródłach problemów w rodzinie, intymności w czasach internetowego ekshibicjonizmu, o życiu w nieustannym stresie – oraz o innych zagrożeniach, ale także nadziejach. Ona, otwarta na przemiany nowoczesności, patrzy na życie z bardziej praktycznego punktu widzenia, z kolei on odwołuje się do tradycji i zastanawia nad sensem galopujących zmian.
Czy w coraz bardziej płynnych czasach zagrożone są stałe wartości? Czy uzasadniony jest strach przed przyszłością? Jak wygląda portret Polaka początku trzeciej dekady XXI wieku? Czemu rozmawianie z psem lub kotem jest takie ważne? I dlaczego oboje psychiatrów nie patrzy na wszystko w ten sam sposób?
"Oto intrygujące spojrzenie na całe życie z wszystkimi jego fenomenami i próba zrozumienia współczesnego człowieka – może nawet Ciebie.
Dwójka wspaniałych psychiatrów mierzy się ze współczesnym światem. Odważnie, spokojnie, z czułością i mądrością. Dla mnie jest to książka przewodniczka po moim własnym życiu. "
Aleksandra Klich redaktorka naczelna "Wysokich Obcasów"
"Siła tej książki tkwi w prostym przesłaniu: nie warto bać się życia! Nawet jeśli jest w nim więcej wątpliwości niż rozwiązań. Prof. Dudek i prof. de Barbaro pokazują, jak nie szarpać się ze skomplikowaną codziennością w świecie pełnym oczekiwań i jak nauczyć się dystansu do wielu spraw. "
Maria Mazurek współautorka książek z Jerzym Vetulanim
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Dominika Dudek, Bogdan de Barbaro, Piotr Zak - Sztuka obsługi życia. O fobiach, nadziejach i całym tym chaosie? Kiedy wychodzi Dominika Dudek, Bogdan de Barbaro, Piotr Zak - Sztuka obsługi życia. O fobiach, nadziejach i całym tym chaosie?
Data wydania książki zaplanowana została na 13.10.2021. Nowa książka Dominika Dudek, Bogdan de Barbaro, Piotr Zak z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Dominika Dudek, Bogdan de Barbaro, Piotr Zak - Sztuka obsługi życia. O fobiach, nadziejach i całym tym chaosie data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 13 października 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie